Kogo obserwują polscy streamerzy? – ESPORTÓWKA

15.07.2021, 01:55:49

MokrySuchar x Sasha Grey? vvarion i Mia Khalifa? Nervarien oraz… RandomBruce? To tylko niektóre parki, które wczoraj połączyło jedno – obserwacja w serwisie Twitch. Ten, który prowadzi profil monitorujący każdy ruch największych polskich transmitujących, zasługuje na złotą koronę. Tu jej nie dostanie, ale słowne gratulacje w ESPORTÓWCE są równie cenne. Zapraszamy na przegląd internetu.

Twoja garderoba vs garderoba gościa, o którą ONA kazała Ci się nie martwić

Nie oszukujmy się – z tak wypełnioną szafą nikt z nas nie miałby szans. Tyle wspomnień zamkniętych w jakimś metrze sześciennym. Jest do czego wracać, jest co wspominać Panie Kubski.

NIP poszerza asortyment w sklepie

Ubrań na karnawał w oficjalnym sklepie NIP to się nie spodziewaliśmy. Równie niespodziewane było zainteresowanie, którym cieszyły się koszulki. Cieszyły, bowiem teraz są wyprzedane i już ich nie dostaniecie. Jaka szkoda…

Następnym razem się uda…

… albo i nie.

IEM możliwy dzięki szczepieniom

Promieniowanie fal 5G wzrosło właśnie o jakieś 30%.

Kogo podglądają polscy streamerzy?

Nikt o ten profil nie prosił, jednak okazuje się, że każdy go potrzebował. O co chodzi? Mowa o Twitterowym koncie, które nadzoruje wszystkie wymiany obserwacji w gronie największych polskich streamerów. Kogo zatem obserwują Ci, którzy umilają wam pobyt w krześle z miską płatków w dłoniach?

Tak było, nie zmyślam.

Dominik?

No i hat-trick.

Po więcej perełek zapraszamy na ten profil. Żaden streamer nie jest już bezpieczny.

Tagi:
ESPORTÓWKA Twitch
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze