Klich i Ninjas in Pyjamas wspólnie grają dla WOŚP

09.12.2020, 16:31:47

Ninjas in Pyjamas raz jeszcze wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem szwedzka organizacja połączyła siły z Leeds United – piłkarskim klubem, z którym rozpoczęła współpracę na początku grudnia.

Finały 29. odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku wsparcie inicjatywie okazują nie tylko ludzie na ulicach, ale również osoby wywodzące się z rozległego świata mediów, kultury, sportu i showbiznesu. Tradycyjnie w gronie tym widzimy przedstawicieli środowiska esportowego.

Swoje zaangażowanie już okazali przedstawiciele Ninjas in Pyjamas. Legendarna organizacja rodem ze Szwecji wraz z piłkarskim klubem Leeds United wystawiła na aukcję meczowy trykot NiP-u w wyjątkowej wersji. Ten wzbogacony będzie bowiem nie tylko autografami graczy z drużyny CS:GO, ale również podpisem Mateusza Klicha – reprezentanta Polski i pomocnika Leeds.

To nie pierwszy raz, gdy NiP gra razem z WOŚP. W 2018 roku oficjalna koszulka zespołu z autografami GeT_RiGhTa, f0resta, Xizta, REZa, drakena i THREATA pozwoliła dorzucić do skarbonki ponad 600 złotych.

Tym razem swoje parafki na „meczówce” zostawią REZ, Plopski, Twist, nawwk, Hampus, THREAT i oczywiście Mateusz Klich. Tegoroczna aukcja dopiero się rozpoczęła i potrwa jeszcze 10 dni. Jej zakończenie datuje się na 19 grudnia. Przebieg licytacji śledzić możecie w TYM miejscu.

Ninjas in Pyjamas i Leeds United grają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Widzimy więc jeden z pierwszych efektów współpracy Ninjas in Pyjamas oraz Leeds United. Przypomnijmy, że na początku grudnia esportowa organizacja połączyła siły z angielskim klubem, by zwojować świat FIFA.

– Współpraca z Leeds United jest budzącym ekscytację krokiem milowym dla Ninjas in Pyjamas. Nasze kluby dzielą podobną historię transformacji i te same wartości podczas walki o powrót na sportowy szczyt. Szukaliśmy klubu, który był gotowy wejść głęboko do świata esportu. Zespołu z ambicjami stworzenia różnicy, zintegrowanymi wysiłkami w zakresie wyników sportowych, zaangażowanymi kibicami i komercjalizacją. Jesteśmy zaszczyceni tą wspólną podróżą w FIFA. Trzymajcie oczy szeroko otwarte, bo zbliżają się kolejne wielkie ogłoszenia – mówił wówczas w oficjalnym oświadczeniu Hicham Chahine, CEO Ninjas in Pyjamas.

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Fot. 400mm.pl / Piotr Kucza
Tagi:
Leeds United Mateusz Klich Ninjas in Pyjamas Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze