KLĄTWA zagra z Vitality o awans do VCT Challengers

KLĄTWA zagra z Vitality o awans do VCT Challengers

01.04.2021, 12:09:06

Na placu boju w kolejnych kwalifikacjach VCT Masters pozostało już tylko sześciu polskich zawodników. O awans do głównego etapu VCT Challengers powalczy dziś KLĄTWA z Kamilem „krytyqiem” Dudkiem na czele, a formalności postara się dopełnić także Patryk „starxo” Kopczyński reprezentujący Acend. 

Wczorajsze zmagania rozpoczęły się od niemałej niespodzianki w postaci zwycięstwa KLĄTWY z Ballistą Esports. Sebastian „NEEX” Trela i jego kompani z pewnością nie zaliczą premierowych występów w nowym składzie do udanych, jednak nowy snajper rodzimej organizacji podkreślił, że zespołowi potrzebny jest czas.

Fajnie to wygląda pod względem pracy na treningach i ogólnego rozwoju, a także jest ogromne wsparcie od środka organizacji, która stara się z każdej strony rozwijać zawodników, myśli przyszłościowo i ma super szefa. Mam nadzieje i wierzę w to, że uda się po jakimś czasie właśnie zbudować tę stabilność. Natomiast tak jak mówię, kibicujcie polskim drużynom, trzymajcie kciuki, ale wszystko z głową, żeby potem nie był wylewany syf – napisał NEEX w swoich social mediach.

Bartosz „UNFAKE” Bernacki i jego kompani poszli zresztą za ciosem i po triumfie w meczu przeciwko Balliście pokonali również FTW Esports, co dało im awans do kolejnej rundy. Wydawało się nawet, że biało-czerwoni zmierzą się z G2 Esports, jednak Aleksander „zeek” Zygmunt oraz Patryk „Patitek” Fabrowski musieli tym razem uznać wyższość Vitality, które będzie rywalem KLĄTWY.

Awans do kolejnej rundy wywalczył również Patryk „starxo” Kopczyński, który bez większych trudności odprawił z kwitkiem ekipy Ackerman Team oraz Megakich. Porażki poniosło z kolei między innymi capri sun, Ambitious, Movistar Riders, Illuminar Gaming czy Team Finest, które dostało solidny łomot od Rix.GG.

Dzisiejsze mecze z udziałem Polaków w kwalifikacjach VCT Masters: 

  • KLĄTWA vs. Team Vitality
  • Acend vs. Vodafone Giants

O wynikach Polaków na VCT będziemy rozmawiać dziś wieczorem w czternastym odcinku VALORANT TALK. Gościem specjalnym będzie Piotr „YouBreak” Chodoła z PitStopu, który zdradzi nam, do jakiej organizacji dołącza jego zespół.

Fot. Dr Pepper

Tagi:
Acend adm1k KLĄTWA krytyq maniek STARXO unfake VCT Masters Vitality xuss
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze