KingVader: Wyniki na treningach pokazują, że to nie my powinniśmy obawiać się rywali

KingVader: Wyniki na treningach pokazują, że to nie my powinniśmy obawiać się rywali

25.02.2021, 15:54:44

– iHG stawia właśnie swoje pierwsze kroczki w świecie polskiego Rainbow Six, jednak od razu obdarzyli nas ogromnym zaufaniem. Zarząd organizacji doskonale rozumie, że jako stali bywalcy tej sceny sami wiemy, jakie ruchy będą dla nas najlepsze. Zaskakuje nas także komunikacja w kwestii naszych działań czy mediów społecznościowych. Cieszy, że mamy w kraju organizacje, które starają się współpracować i nie narzucają niczego z góry – mówi nam Włodzimierz „KingVader” Moroz przed fazą pucharową Rainbow Six Winter Cup.

W jednej chwili z Kolibrów staliście się przedstawicielami Illuminar Gaming – jednej z najsłynniejszych polskich organizacji esportowych. Jakie to uczucie?

Skłamałbym, gdybym powiedział, że nie będziemy tęsknić za naszym starym logiem. Co prawda nie miałem przyjemności reprezentować Kolibrów przez długi czas, aczkolwiek duma mnie rozpiera, gdy pomyślę o tym, jak udało nam się zmienić opinię społeczności o tej drużynie. Połączenie sił z Illuminar przede wszystkim pozwala nam odetchnąć w niektórych aspektach i skupić się na tym co staramy się robić najlepiej, pokazywać dobrego Siege’a.

Sami szukaliście opieki, czy to zarząd iHG się do was zgłosił?

Rozmowy z Illuminar rozpoczęliśmy już dawno temu, a w naszym imieniu prowadził je Kaley. Po długich i wyczerpujących negocjacjach udało nam się odnaleźć wspólny język i złoty środek. Otrzymaliśmy od organizacji to, na czym nam najbardziej zależało.

Illuminar to nowość w świecie R6S. W organizacji wiedzą z czym je się to środowisko?

Angaż w Illuminar Gaming to przede wszystkim powiew świeżości zarówno dla nich, jak i dla nas. iHG stawia właśnie swoje pierwsze kroczki w świecie polskiego Rainbow Six, jednak od razu obdarzyli nas ogromnym zaufaniem. Zarząd organizacji doskonale rozumie, że jako stali bywalcy tej sceny sami wiemy, jakie ruchy będą dla nas najlepsze. Zaskakuje nas także komunikacja w kwestii naszych działań czy mediów społecznościowych. Cieszy, że mamy w kraju organizacje, które starają się współpracować i nie narzucają niczego z góry.

Jak oceniacie swój debiut pod skrzydłem nowego pracodawcy?

Nie ma sensu się rozwodzić. Przed nami faza pucharowa i dziś tylko to się liczy.

Którego z rywali w fazie pucharowej obawiacie się najbardziej?

Nie lekceważymy żadnego przeciwnika, ale pewność siebie zabrania nam kogokolwiek się bać. Wyniki na ostatnich treningach dają nam przeświadczenie, że to nie my powinniśmy się obawiać.

Illuminar postawiło wam jakiś konkretny cel przed play-offami, czy zdają się na wasze umiejętności?

Tak jak wspominałem – Illuminar obdarzyło nas dużą dawką zaufania i w tej kwestii zdają się wyłącznie na nas. Sami postawiliśmy sobie wysoki cel i zamierzamy dać z siebie sto procent, aby go osiągnąć.

Winter Cup doszczętnie wypełnił zimową lukę, czy wy – gracze – wciąż potrzebujecie więcej rywalizacji?

Gdyby był to weekendowy turniej, byłoby pewnie „sucho” na scenie, ale z uwagi na to, że jest to 7 tygodni grania zwieńczone play-ffami, to w moim odczuciu jest to przyjemny, zimowy split. Swego rodzaju rozgrzewka i test dla stabilności Polskich składów przed Polish Masters.

Fot. Ubisoft

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze