Kinguin wraca do CS:GO jako sponsor Anonymo

29.04.2021, 10:58:54

Wielu czekało na powrót Kinguin do Counter-Strike’owego świata i wreszcie jest. Pingwinki nie wracają jednak z własną dywizją, a zostają sponsorem powołanej do życia na początku tego roku organizacji. Związek z Anonymo Esports bez wątpienia przyniesie obu stronom wiele korzyści.

Kinguin z CS-owej sceny zniknął już ponad dwa lata temu, kiedy to Wiktor “TaZ” Wojtas, Maciej “sawik” Sawicki oraz Viktor Romaniuk Wanli zdecydowali się założyć zupełnie nową organizację, która miała sprawować pieczę między innymi nad byłą reprezentacją Kinguin w CS:GO.

Miłośnicy Pingwinów mogą dziś więc unieść rękę w geście triumfu. Co prawda Kinguin nie wraca z własnym projektem, jednak podpina się do innego, który skradł już serca wielu tysięcy Polaków. Już wkrótce ten mały i uroczy nielot zagości na koszulkach meczowych Anonymo Esports.

Co jeszcze obejmuje głośna współpraca? Podopieczni Adriana “imd” Piepera uzyskają dostęp do Esports Performance Center, czyli jednego z najbardziej lubianych przez graczy ośrodku treningowego w całej Europie. Tam pupile Mateusza “Sówka” Kowalczyka będą mogli między innymi kontynuować swoje jedzeniowe wojny z innymi markami, ale przede wszystkim skupić się na szlifowaniu wyników, które ostatnio uległy znacznej poprawie.

***

– Jesteśmy podekscytowani, mając Kinguin za naszego głównego sponsora. Z wielką chęcią zaangażujemy się w nasze nadchodzące projekty – mówi Mateusz “Sówek” Kowalczyk, CEO Anonymo Esports. – Ambicją naszej organizacji jest zdobycie pozycji organizacji mainstreamowej, która rywalizuje na scenie międzynarodowej. Sponsoring ze strony Kinguin jest kluczowym krokiem ku realizacji tego celu. Dostęp do tak zaawansowanego obiektu jak Kinguin Esports Performance Center w Warszawie także wesprze nasz rozwój, który właśnie wszedł w kluczową fazę – dodaje.

– Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, mogąc ogłosić nasz sponsoring Anonymo, wiodącej profesjonalnej organizacji w Polsce. Kinguin ma duże doświadczenie w sponsorowaniu drużyn i wydarzeń esportowych, zwłaszcza w przestrzeni CS:GO. To partnerstwo oznacza dla nas początek nowego rozdziału. Tym samym Kinguin stał się sponsorem dwóch spośród największych drużyn esportowych w Polsce, które rywalizują w dwóch najpopularniejszych kategoriach esportowych na świecie: CS:GO i League of Legends – komentuje współpracę Viktor Romaniuk Wanli, założyciel i CEO Kinguin.

Moment na zawarcie współpracy nie mógł być lepszy. Już dziś Anonymo Esports może bowiem sięgnąć po największy sukces od momentu powstania organizacji. Awans do Flashpoint 3 przypieczętowaniem związku z Kinguin? My to kupujemy.

Fot. Materiały Prasowe

Tagi:
Anonymo Esports Kinguin
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze