Kiedy dajesz społeczności wybrać All-Pro Team LEC, a tam sami zawodnicy G2

Kiedy dajesz społeczności wybrać All-Pro Team LEC, a tam sami zawodnicy G2

12.04.2021, 13:22:57

Tegoroczny All-Pro Team LEC wybierany przez LoL-ową społeczność jest… nietypowy. Wszystkie jego pozycje zajęli bowiem zawodnicy G2 Esports. Carlos zbudował sobie gigantyczny fanbase, z którym w takich konkursach po prostu nie da się rywalizować.

Próbujemy udawać zaskoczonych, zdumionych, ale po prostu się nie da. G2 Esports jest i będzie najpopularniejszą drużyną na Starym Kontynencie, szczególnie po przenosinach Martina “Rekklesa” Larssona. Dawanie głosu publice w tej sytuacji mijało się z celem. Można było najzwyczajniej w świecie przydzielić miejsca w pierwszej ekipie, a głosowanie zrobić tylko do kolejnych.

A te swoją drogą prezentują się następująco:

W drugiej paczce całego Rogue z wyłączeniem Adriana “Trymbiego” Trybusa, jednak wciąż bez nikogo z formacji, która wygrała ligę. Reprezentanci MAD Lions pewnie jednak niespecjalnie przejmują się tym, że znaleźli się dopiero w trzecim składzie upodobań społeczności. Z pucharem w dłoniach spoglądają na wymienione piątki z szyderczym uśmiechem.

Nie zabrakło także wyboru debiutanta całego splitu, a w tej kategorii rywalizacja była zacięta jak nigdy. O względy wybierających przez cały sezon aktywnie walczył Trymbi, jednak polskiemu wspierającemu nie udało się zdominować kategorii. Niemniej podium to i tak znakomity wynik, który trzeba oklaskiwać.

A jak wyglądałby prawdziwy All-Pro Team, jeśli nie wybierałaby go publiczność? Coś nam podpowiada, że spośród reprezentantów G2 Esports jeden lub maksymalnie dwóch znalazłoby w nim swoje miejsce. No ale głos ludu zadecydował i tego już nie zmienimy. Niemniej Jankosa i spółkę kochamy całym serduszkiem i czekamy na powrót wysokiej formy podczas letniego splitu.

Fot. Michal Konkol/Riot Games

Tagi:
All-Pro Team G2 Esports Jankos LEC Trymbi
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze