Kiedy chciałbyś już odpocząć po szufli, a AVEZ wymienia cały skład

Kiedy chciałbyś już odpocząć po szufli, a AVEZ wymienia cały skład

21.03.2021, 14:25:35

Kiedy wydawało się, że w kontekście roszad kadrowych nie uświadczymy już nad Wisłą większych szaleństw, z wiosennej drzemki postanowiło nas wybudzić AVEZ. Zaprezentowany miesiąc temu główny skład, który otrzymał awans z poziomu akademii, został… w całości odprawiony z kwitkiem. Fani nie muszą się jednak martwić, wszak od razu sprowadzono nową piątkę. 

20 lutego 2021 roku – AVEZ z wielką dumą ogłasza, że skład AVEZ Squid będzie od teraz główną dywizją CS:GO

20 marca 2021 roku – AVEZ żegna swój skład CS:GO i ogłasza nowy 

Grunt to zachowanie odpowiedniej dynamiki, prawda? Albo może po prostu na coś trzeba przehulać pół miliona złotych, które według Polish Leaks AVEZ miało dostać za Kacpra „Kylara” Walukiewicza i Kamila „KEia” Pietkuna, którzy w momencie transferu mieli kontrakty ważne miesiąc? Żarty żartami, ale prawda jest taka, że ostatnie ruchy warszawskiej organizacji można opisać najlepiej, używając pogrubionego znaku zapytania.

Włodarze organizacji tłumaczą, że wypromowanie akademii do miana głównego składu było ruchem, który wymusiły między innymi terminy kwalifikacji ESL Mistrzostw Polski. Nie sposób jednak przemilczeć to, że miesiąc temu wcale nie było to w ten sposób komunikowane.

W nowym składzie AVEZ znajdziemy między innymi Dawida „SaMeya” Stańczaka, który do niedawna związany był z M1 Gaming, czy Pawła „pawkoema” Miturę, czyli srebrnego medalistę projektu SkillFactor. Pieczę nad zespołem sprawować będzie Michał „Kiro” Łoś.

Nowy skład AVEZ prezentuje się w następujący sposób: 

  • Paweł „pawkoem” Mitura
  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Szymon „RiseL” Kuźma
  • Rafał „sNx” Snopek
  • Dominik „Warp” Murawa
  • Michał „Kiro” Łoś (trener)

Fot. AVEZ

Tagi:
AVEZ Kiro pawkoem risel SaMey sNx Warp
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze