“KFC na mapach” po raz TRZECI. Popularna sieć restauracji partnerem transmisji z Majora

“KFC na mapach” po raz TRZECI. Popularna sieć restauracji partnerem transmisji z Majora

28.10.2021, 15:42:22

“KFC na mapach” wraca z okazji PGL Major Stockholm 2021! Gracze oraz fani CS:GO oprócz wrażeń związanych z Majorem, mogą liczyć na szereg aktywności łączących przysmaki KFC oraz ich ulubioną grę. 

Wystartowało święto graczy CS:GO

Tegoroczny Major odbywa się w Sztokholmie. Stolica Szwecji na dwa tygodnie stała się stolicą międzynarodowego Counter-Strike’a, ponieważ pojawiło się w niej łącznie 120 najlepszych graczy z całego świata, którzy są zmotywowani jak nigdy dotąd. Valve, deweloper CS:GO, ze względu na długą przerwę podwoił dotychczasową pulę nagród Majora, która teraz wynosi $2.000.000. 

KFC po raz kolejny wspiera relację z najważniejszych rozgrywek esportowych, zostając partnerem polskiej transmisji PGL Major Stockholm 2021, tworzonej przez agencję gamingową Fantasyexpo we współpracy z FRENZY. W 2017 roku KFC zaangażowało się w polskojęzyczny stream z Mistrzostw Świata w League of Legends, natomiast w kolejnych latach najważniejszych turniejów CS:GO – FACEIT Major London 2018 i StarLadder Major Berlin 2019. Konsekwentne działania popularnej sieci restauracji pokazuje jak ważną grupą odbiorczą są dla niej gracze.

Marka lubi angażować społeczność, o czym mogą świadczyć aktywności w ubiegłych latach. Restauracja kilkukrotnie oferowała specjalną pozycję dla graczy nazwaną “kubełek gamera 1337”, a nazwa odnosiła się do miksu 1 nóżki, 3 stripsów, potrójnych frytek i 7 hot wingsów. Dwukrotnie odbyła się akcja “KFC na mapach”, która nagrodzona została srebrną statuetką MIXX AWARDS. Z okazji Majora w Sztokholmie wraca po raz trzeci.

Wygraj walkę z czasem i…

Podczas PGL Major 2021 przeprowadzony zostanie konkurs, w którym uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na czas! Zadanie będzie polegało na jak najszybszym wyeliminowaniu 100 botów na specjalnie przygotowanej mapie “#GameOnKFC Limited Edition Aim Botz”. Filmy ze swoich prób należy zgłaszać na serwerze Discord GameOnKFC. 64 graczy z najlepszym czasem zakwalifikuje się do turnieju 1v1 z epicką nagrodą! Dodatkowo w dniach 30-31 października wysłane zgłoszenia zostaną opublikowane na przygotowanym pod akcję landing page.

…zgarnij komputer w gorącym turnieju 1v1 CS:GO

Drugim etapem wyjątkowej aktywacji w trakcie PGL Major Stockholm 2021 przygotowaną przez KFC będzie turniej jeden na jednego. 64 uczestników, którzy najszybciej rozprawią się z botami w wyzwaniu czasowym, zawalczą 2 listopada o miejsce w wielkim finale podczas turnieju kwalifikacyjnego. Dwaj najlepsi aimerzy zmierzą się w wielkim finale 3 listopada o 17:00 na specjalnie przygotowanych mapach w formule best of 3. Finałową fazę skomentuje sam Piotr “izak” Skowyrski na swoim kanale! Zwycięzca może liczyć na specjalny komputer gamera inspirowany designem marki KFC, a także wyjątkowy, customowy fotel gamingowy marki Diablo Chairs.

Gdzie oglądać?

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021, której partnerem została marka KFC. Tak wyjątkowe wydarzenie potrzebuje doświadczonej obsady komentatorskiej, dlatego w wśród casterów zobaczymy takie persony jak Piotr “Izak” Skowyrski, Paweł “Saju” Pawełczak, Radek “mad1” Florkowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Dominik “Domek” Nowakowski. Organizatorzy przewidują również ciekawych gości w roli ekspertów i analityków, a wśród nich na pewno pojawi się komentator ESL Polska – Kuba “KubiK” Kubiak. Ponadto aby móc relacjonować wszystkie spotkania, pojawi się drugi stream na kanale ESPORT NOW, gdzie będzie można usłyszeć Jakuba “Sweldera” Grzegorskiego, Olafa “szeregowego” Ostrowskiego oraz Rafała “Muchę” Muchę. Transmisje będzie można oglądać w serwisie Twitch na dwóch kanałach w trakcie Fazy Pretendentów oraz Fazy Legend – twitch.tv/izakooo oraz twitch.tv/esportnow oraz w telewizji na antenie Polsat Games.

***

Tekst powstał we współpracy z Fantasyexpo – posiadaczem praw do polskiej transmisji z PGL Majora w Sztokholmie.

Tagi:
Fantasyexpo KFC PGL Major Stockholm
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze