CS:GO
Newsy
POLSKI ESPORT

KEi odsuwa się na ławkę AVEZ: „Nie czuję głodu gry oraz motywacji”

23.09.2020, 22:03:16

Kamil „KEi” Pietkun poprosił AVEZ Esport o przesunięcie go na ławkę. Jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd polskiej sceny zmaga się z objawami wypalenia. Wciąż nie wiemy, kto zastąpi go w wyjściowej piątce.

Kadrowe trzęsienie ziemi na nadwiślańskiej scenie spowodowało personalne roszady w dwóch najwyżej notowanych sekcjach z Polski. Po tym, gdy zmianę dwóch zawodników ogłosili włodarze x-kom AGO, o problemach w składzie poinformował zarząd AVEZ Esport. Kamil „KEi” Pietkun na własne życzenie zrezygnował z gry.

Ostatnio uczestniczyliśmy w wielu turniejach i obecnie nie czuję głodu gry oraz motywacji, jaką mogłem pochwalić się dwa miesiące temu. Zamierzam wrócić szybko, wiec nie  bójcie się. Dziękuję również organizacji, a także drużynie za wyrozumiałość – napisał Pietkun tuż po tym, jak Ośmiornice odpadły z zamkniętych kwalifikacji do DreamHacka Open Fall.

Czasami przerwa jest potrzebna każdemu. Kamil zdecydował, że potrzebuje dłuższego odpoczynku, a my tę decyzję jak najbardziej szanujemy. Kei czekamy na ciebie – czytamy z kolei w oficjalnym komunikacie organizacji.

Skład AVEZ Esport:

  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Piotr „nawrot” Nawrocki
  • Kuba „Markoś” Markowski
  • Paweł „byali” Bieliński
  • Jędrzej „bogdan” Rokita – trener
  • Kamil „KEi” Pietkun – ławka rezerwowych

Nie jest jasno powiedziane, jak długo KEi będzie nieaktywny, a także kto zastąpi go w czasie absencji. Wiadomo jednak, że AVEZ Esport nie może pozwolić sobie na zwłokę. Drużyna uczestniczy aktualnie w ESL Mistrzostwach Polski oraz ESEA Mountain Dew League.

Fot. AVEZ Esport /Kamil Zieliński
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze