KEi schodzi z ławki. Polak nowym graczem Sprout

KEi schodzi z ławki. Polak nowym graczem Sprout

01.11.2021, 11:07:37

Kamil “KEi” Pietkun wkroczył na drogę międzynarodowej kariery. Tuż po tym, gdy ogłoszono koniec jego współpracy z Anonymo Esports, Polak został zakontraktowany graczem Sprout.

Pierwsze informacje na temat potencjalnego angażu KEia w skład Sprout podała redakcja Rush B Media. Niedługo później doczekaliśmy się oficjalnych informacji na temat przenosin biało-czerwonego talentu. 

Długo się nie odzywałem, ale jak wiecie już dołączyłem do drużyny Sprout i zaczynam nowy rozdział w swojej karierze, jakim jest gra w międzynarodowym składzie i komunikowanie się po angielsku. Wish us luck! – napisał Pietkun za pośrednictwem mediów społecznościowych.

KEi od lipca 2021 roku spędzał czas na ławce rezerwowych Anonymo Esports. Odsunięcie się w cień było jego decyzją spowodowaną różnicami charakterów w zespole, a co za tym idzie – problemami komunikacyjnymi. Od tego czasu zawodnik rywalizował m.in. pod sztandarem Dolej Miodu w ESL Mistrzostwach Polski czy też wspomagał Anonimowych z pozycji rezerwowego.

KEi przesunięty na rezerwę Anonymo Esports

Na transfer zapowiedziany w dniu zdystansowania się KEia od Anonymo Esports czekaliśmy cztery miesiące. Dołączając do Sprout, Pietkun zastąpił Marko „kressy’ego” Đorđevicia. To kolejny etap przebudowy formacji, która nie odnalazła się w niemieckojęzycznym systemie.

Skład Sprout:

  • Timo „⁠Spiidi⁠” Richter
  • Josef „⁠faveN⁠” Baumann
  • Fritz „⁠slaxz-⁠” Dietrich
  • Rasmus „⁠raalz⁠” Steensborg
  • Kamil „⁠KEi⁠” Pietkun
  • Danny „⁠BERRY⁠” Krüger (trener)

Dołączenie KEia do Sprout jest kontynuacją współpracy niemieckiej organizacji z polskimi zawodnikami. W przeszłości trykot Sadzonek wkładali już Paweł “innocent” Mocek, Paweł “dycha” Dycha oraz Michał “snatchie” Rudzki.

Fot. Kamil Zieliński

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze