KanT poza Anonymo Esports

28.08.2021, 17:15:01

Anonymo Esports poinformowało za pomocą swoich mediów społecznościowych o oficjalnym rozstaniu z zawodnikiem dywizji VALORANTA. Po zaledwie dwóch miesiącach od momentu podpisania kontraktu formację opuścił Karol „KanT” Kantor, a obecnie trwają testy mające wyłonić jego następcę. Póki co zespół w oficjalnych spotkaniach wspierał były reprezentant Illuminar Gaming – Sebastian „snikk” Kamiński. 

Piątego lipca 2020 roku Anonymo Esports oficjalnie rozszerzyło działania organizacji o dywizję VALORANTA. Szeregi marki zasiliła wtedy ekipa grająca wcześniej pod tymczasową banderą YAZDA, w skład której wchodzili tacy zawodnicy jak Michał „NOKOCU” Michałów czy Albert „ALMO” Mościcki. Od kilku ładnych tygodni gra podopiecznych Kacpra „belmonte” Mordaka nie wyglądała jednak szczególnie dobrze, a wczoraj zakomunikowana została pierwsza roszada kadrowa.

Szeregi Anonymo Esports opuścił Karol „KanT” Kantor, który do tej pory pełnił w zespole głównie rolę inicjatora. Na ten moment nie jest jeszcze pewne, kto zasili skład organizacji, jednak w ostatnich tygodniach formację wspierał Sebastian „snikk” Kamiński. Doświadczony strzelec, który niedawno rozstał się z Illuminar Gaming, wspomógł drużynę w kwalifikacjach LVP Rising Series oraz ósmej edycji BeLoud Cup.

Skład Anonymo Esports prezentuje się aktualnie w następujący sposób: 

  • Krystian „freyy” Konopka
  • Albert „ALMO” Mościcki
  • Michał „NOKOCU” Michałów
  • Dawid „koosti” Kostrzewa
  • Kacper „belmonte” Mordak (trener)

Fot. Anonymo Esports

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze