kamyk i Filu o krok od awansu do playoffów LVP Rising Series

kamyk i Filu o krok od awansu do playoffów LVP Rising Series

28.10.2021, 13:18:27

Świetne wejście w rywalizację w grupie B podczas finałów LVP Rising Series zaliczyli wczoraj reprezentanci Movistar Riders. Maks „kamyk” Rychlewski oraz Dawid „Filu” Czarnecki są już o krok od awansu do fazy pucharowej, która zostanie rozegrana na LAN-ie w Barcelonie. Dzisiejszym przeciwnikiem rodzimego duetu występującego pod banderą hiszpańskiej organizacji będzie Team Finest. 

O ile Movistar Riders nie podchodziło do wczorajszego spotkania z pozycji zdecydowanego faworyta, o tyle na serwerze wątpliwości zostały rozwiane. Na premierowym Splicie byliśmy świadkami niezwykle wyrównanej batalii, z której ostatecznie górą wyszła piątka René „Riasa” Pitruna. Później przenieśliśmy się na Haven i choć część ekspertów wróżyła trzymapową serię, to ostatecznie Maks „kamyk” Rychlewski i spółka zdystansowali przeciwników i domknęli BO3 rezultatem 2:0.

W międzyczasie większych kłopotów z wygraniem swojej serii nie mieli zawodnicy Team Finest. Podopieczni organizacji rodem z Izraela uporali się ze spisywanym na pożarcie SUPRMODE, choć warto podkreślić, że podobnie jak w meczu z udziałem Polaków na premierowej arenie potrzebna była dogrywka. Tym samym Movistar Riders już dziś zmierzy się z Giladem „ALIVEM” Hakimem i jego kompanami w meczu o wyjście do fazy pucharowej LVP Rising Series.

Warto również przypomnieć, że swoją grupę wygrali wcześniej zawodnicy Acend Club z Aleksandrem „zeekiem” Zygmuntem i Patrykiem „starxo” Kopczyńskim na czele. Tym samym istnieje duża szansa na to, że w playoffach zobaczymy łącznie czterech zawodników znad Wisły.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach LVP Rising Series: 

  • 17:00 – Team Finest vs. Movistar Riders
  • 20:00 – TENSTAR vs. SUPRMODE

Fot. Movistar Riders

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze