Czas na jazdę bez trzymanki z K1CK i iHG w rolach głównych

Czas na jazdę bez trzymanki z K1CK i iHG w rolach głównych

23.03.2021, 10:06:28

Awans na European Masters mają już zapewniony. Ultraligowa droga jeszcze się dla nich jednak nie skończyła. Oba składy wciąż mogą przecież połasić się na mistrzowski tytuł. K1CK czy Illuminar Gaming – która z sekcji przedrze się do wielkiego finału mistrzostw Polski?

Esportowe słowniczki hasła obu drużyn skróciłyby zapewne w następujący sposób:

K1CK – obrońcy tytułu; sekcja, która w zeszłym sezonie obaliła rozpędzone AGO ROGUE; wicemistrzowie European Masters; klub ekspresowo zyskujący poważanie nad Wisłą; aktualny dom Łukasza “puki style’a” Zygmunciaka.

Illuminar Gaming – triumfatrzy sezonu zerowego; niespodziewani kandydaci do zgarnięcia złotych medali wsiosną 2021 roku; wicemistrzowie inauguracyjnej odsłony European Masters; jedna z najbardziej ugruntowanych marek w Polsce, matecznik i organizacja bliska sercu Wojtka “papatabachiego” Kruzy.

To nie będzie zwykły mecz. To nie będzie nawet pojedynek, który określilibyśmy po prostu walką o finał. Czeka nas bowiem konfrontacja na wielu płaszczyznach symboliczna. I tylko dodatkiem do potencjalnie wspaniałego widowiska wydaje się przepustka do czołowej dwójki Ultraligi, a także bezpośrednia promocja do głównej części European Masters.

Czy trzeci raz z rzędu zobaczymy K1CK w walce o najważniejsze trofeum League of Legends w Polsce? A może to Illuminar Gaming po latach nieobecności w ścisłej czołówce wróci na szczyt? Kto z tarczą opuści bitwę nadwiślańskich weteranów z puki style’em i papatabachim w rolach głównych? I najważniejsze – jak na potencjalnego rywala zareaguje w wielkim finale AGO ROGUE?

17:00 – Illuminar Gaming vs. K1CK – BO5

Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games, między innymi w tym miejscu.

Fot. Polsat Games
Tagi:
Illuminar Gaming K1CK papatabachi Puki style Tabasko Ultraliga
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze