K1CK rozpocznie zmagania na EU Masters

K1CK rozpocznie zmagania na EU Masters

15.04.2021, 14:42:56

Wczorajszego popołudnia po dwóch tygodniach oczekiwań powróciły emocje związane z European Masters. W rozgrywkach, w których rywalizuje cała chmara polskich zawodników już wczoraj byliśmy świadkami pierwszych zwycięstw biało-czerwonych. Dziś do gry wchodzi K1CK, a śledzić będziemy mogli także AGO ROGUE, napakowane rodzimymi graczami Misfits Premier, G2 Arctic Bartłomieja „Fresskowego” Przewoźnika czy Karmine Corp z Jakubem „Cinkrofem” Rokickim na czele. 

Pierwszy dzień wiosennej edycji European Masters stanął pod znakiem zwycięstw znacznej części rodzimych zawodników. W pierwszej kolejności świętować mógł Cinkrof, który rozprawił się z Cream Real Betis, jednak w kolejnych spotkaniach biało-czerwoni musieli przełknąć gorzką pigułkę. Ze starcia z mousesports na tarczy wyszedł Sebastian „Sebekx” Smejkal, a chwilę później z porażką musieli pogodzić się reprezentanci Illuminar Gaming. Na koniec dnia pierwsze punkty zainkasowało AGO ROGUE oraz Misfits Premier, którzy rozprawili się kolejno z ŠAIM SE SuppUp i G2 Arctic.

Dziś do gry wejdą kolejne polskie akcenty w postaci K1CK, Jakuba „kubYDa” Grobelnego reprezentującego Anorthosis Famagusta Esports i grającego w Mkers Artura „Zwyroo” Trojana. Wicemistrzowie Ultraligi staną zresztą w szranki zwłaszcza z byłym wspierającym AVEZ czy PRIDE, a formacja Trojana podejmie niemieckie BIG. Niezwykle interesująco zapowiada się również potyczka AGO ROGUE przeciwko G2 Arctic, w której zobaczymy łącznie czterech Polaków, a także bitka Cinkrofa z akademią EXCEL.

Harmonogram dzisiejszych starć na EU Masters: 

  • 16:30 – Karmine Corp vs. BT Excel
  • 17:30 – Cream Real Betis vs. FC Schalke 04 Evolution
  • 18:30 – G2 Arctic vs. AGO ROGUE
  • 19:30 – Misfits Premier vs. ŠAIM SE SuppUp
  • 20:30 – Anorthosis Esports vs. K1CK
  • 21:30 – BIG vs. Mkers

Wszystkie spotkania w ramach European Masters wraz z polskim komentarzem możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Polsat Games

Tagi:
AGO ROGUE Cinkrof EU Masters Fresskowy Illuminar Gaming K1CK
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze