K1CK odsłania karty na nowy sezon Ultraligi! Na pokładzie między innymi Puki Style, Matislaw czy Raxxo

K1CK odsłania karty na nowy sezon Ultraligi! Na pokładzie między innymi Puki Style, Matislaw czy Raxxo

30.12.2020, 21:38:23

Nowe K1CK, starzy znajomi. Obrońcy tytułu mistrzowskiego Alior Bank Ultraligi ogłosili roster na nadchodzący cykl zmagań i pomimo tego, że znaczna część składu uległa przebudowie, to nie zabrakło twarzy formacji takich jak Łukasz „Puki Style” Zygmunciak. Po kilku miesiącach przerwy na rewir powrócił również Oskar „Raxxo” Bazydło. 

2020 rok dla K1CK to czas niesamowitych sukcesów. Piątka pod batutą Pawła „delorda” Szabli w wiosennym splicie EU Masters doszła wszak aż do wielkiego finału, a latem święciła swój premierowy triumf w rozgrywkach Ultraligi. Po zakończeniu splitu stało się jednak jasne, że biało-czerwoną formację czekają znaczące zmiany.

Zespół opuścił przede wszystkim Lucjan „Shlatan” Ahmad, który swoją karierę będzie kontynuował w akademii Misfits. W ślady piekielnie utalentowanego leśnika poszedł również wspomniany już wcześniej szkoleniowiec zespołu, który przejął pałeczkę w Fnatic Rising. We Francji podobnie jak 19-letni jungler w nadchodzącym splicie wystąpi także Marcin „iBo” Lebuda, który będzie występować wraz z Robertem „erdote” Nowakiem w beniaminku LFL – Team BDS. Patryk „Mystiques” Piórkowski według plotek ma się z kolei przenieść za ocean.

Dzisiejszego wieczoru K1CK jako trzecia polska formacja rozwiała wątpliwości co do rosteru na nowy sezon Ultraligi. Trzon formacji nadal stanowić będzie Mateusz „Matislaw” Zagórski oraz Łukasz „Puki Style” Zygmunciak, a powrót na stare śmiecie zaliczy z kolei Oskar „Raxxo” Bazydło, który latem tego roku został zastąpiony przez wspomnianego już Mystiquesa. Pozycji w jungli zajmie z kolei Bruno „Bruness” Freund znany z występów w devils.one i 7more7 Pompa Team, a górną aleję przejmie Krzysztof „Kackos” Kubziakowski, który w ostatnim czasie rywalizował pod banderą Cream Real Betis.

Pozycję szkoleniowca przejął z kolei Michał „Flash” Kosicki, który w 2020 roku trenował kolejno Illuminar Gaming oraz Gentlemen’s Gaming. W obu splitach zajął on miejsce tuż za ligowym podium ulegając kolejno devils.one, oraz właśnie K1CK. Rolę analityka obrońców mistrzowskiego tytułu UL niezmiennie będzie sprawować z kolei Michał „Marin1” Baranowski.

Aktualny skład K1CK prezentuje się w następujący sposób: 

  • Krzysztof „Kackos” Kubziakowski
  • Bruno „Bruness” Freund
  • Mateusz „Matislaw” Zagórski
  • Łukasz „Puki Style” Zygmunciak
  • Oskar „Raxxo” Bazydło
  • Michał „Flash” Kosicki (trener)
  • Michał „Marin1” Baranowski (analityk)

Wcześniej swoje składy na nadchodzący split Ultraligi ujawniło również Illuminar Gaming oraz 7more7 Pompa Team.

Fot. K1CK eSports Club

Tagi:
bruness Flash Kackos Matislaw Puki style Raxxo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze