K1ck kontra ESCA w hicie wtorkowej rozpiski Alior Bank Ultraligi

K1ck kontra ESCA w hicie wtorkowej rozpiski Alior Bank Ultraligi

06.07.2021, 10:33:52

W ubiegłym tygodniu przekroczyliśmy półmetek Ultraligowych zmagań, natomiast teraz z każdą kolejką odliczamy do nieuniknionego końca rundy zasadniczej. Odliczenie umilają nam jednak zawodnicy, którzy dziś stworzą zapewne niejedno wielkie widowisko. Oczy kierujemy przede wszystkim na K1ck oraz Team ESCA Gaming – czy piękny sen pupilów Bartosza Aparty będzie trwać wiecznie?

Ustabilizować formę na dłużej

To motto przyświeca zapewne działaniom reprezentantów PDW – nowej organizacji na polskim podwórku. Dlaczego? A no dlatego, że zespół mimo sporego potencjału od inauguracji ligi borykał się z wieloma problemami. Jeden tydzień na zero z tyłu, jeden bez zwycięstwa i mnóstwo zachwiań formy. A przecież nie tego oczekiwaliśmy od ekipy Olimpii “komedyji” Cichosz. Może pora wziąć sprawy w swoje ręce?

8-0 nie ma, ale też jest git

Na tyle spotkań AGO ROGUE musiała choć raz podwinąć się noga – to było nieuniknione. Porażka z Illuminar Gaming była jednak zwykłym wypadkiem przy pracy i nie spodziewamy się kolejnych zaskoczeń w pojedynkach z udziałem akademii Łotrzyków. Sorry KnF, gracie dziś z ostatecznym bossem.

Diabły prawie w piekle

W tabeli niżej być się już nie da, a doskonale wiadomo, że im niżej, tym bliżej piekła. Ciągnie swój do swego – chciałoby się powiedzieć. Mimo wszystko wciąż uważalibyśmy na ekipę devils.one. Może ligi już nie wygrają, jednak na pojedyncze niespodzianki ich stać. Tylko czy Illuminar da sobie w kaszę dmuchać?

Hit dnia, ale nie hit kolejki

Dziś spoglądamy przede wszystkim w stronę K1ck i Teamu ESCA Gaming. To właśnie te dwie formacje mają stworzyć najlepsze widowiska wieczora i właśnie w tym przypadku najciężej o wytypowanie faworyta. Bukmacherzy wskazują co prawda na ekipę Łukasza “puki style’a” Zygmunciaka, jednak sezon pokazał, że ESCA na dobre włączyła się do rywalizacji o najwyższe wyróżnienia. 

Harmonogram Alior Bank Ultraligi na dziś:

  • 17:30 – PDW vs Gentlemen’s Gaming
  • 18:30 – Komil & Friends vs AGO ROGUE
  • 19:30 – K1ck vs Team ESCA Gaming
  • 20:00 – Illuminar Gaming vs devils.one

Wszystkie mecze Alior Bank Ultraligi wraz z polskim komentarzem obejrzycie na oficjalnych kanałach Polsat Games między innymi w tym miejscu.

Fot. K1CK eSports Club

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze