Powtórka z Ultraligi czy wczorajszej rzezi? K1CK i BTS walczą o wielki finał Pucharu Polski

14.11.2020, 10:56:32

AGO ROGUE bez żadnego właściwie problemu awansowało do wielkiego finału Trinity Force Pucharu Polski. Kto do nich dołączy? O promocję do najlepszej dwójki turnieju powalczą dziś K1CK Neosurf oraz Cream Real Betis.

Finał drabinki wygranych nie wzbudził wielkiego zdziwienia. Hiszpańska organizacja, która do tej pory mierzyła się wyłącznie z piratesports i 7more7, faktycznie natknęła się na bossa z prawdziwego zdarzenia. I nie miała większych szans w starciu z rozpędzonym, pewnym siebie i odważnym AGO ROGUE.

Trzy do zera, rozwałka na Summoner’s Rift, gra pod oro, polski młyn – nazwijcie to jak chcecie. Serię tę zapamiętamy z kilku kwestii:

Po pierwsze – rekordu eliminacji, jeśli chodzi o pucharowe rozgrywki. Wcześniej ten padł w pojedynku otwarcia z udziałem Cream Realu Betis i piratesports i wynosił 72 fragi. Cóż, AGO ROGUE postanowiło do imponującej już liczby dołożyć kolejną szóstkę. 78? Nieźle.

Po drugie – Trymbi, ty kozaku! Adrian Trybus zaprezentował nam solidnego Rakana, niezłą Yummi i totalnie smurfującą Annie. Trzy fragi pod wieżą na niemal samym początku gry? Już wtedy można było powoli odliczać czas do porażki BTS. Po chwili wspierający Łotrzyków pochwalić mógł się statystykami 5-0-0 i worek z kolejnymi zabójstwami rozwiązał się na dobre. To było cholernie zasłużone MVP.

Po trzecie – ładnie się tak bawić, AGO ROGUE? Momentami można było odnieść wrażenie, że to właśnie czerpanie radości z gry jest priorytetem AGO. Nieskrępowane niczym kompozycje, ciekawe wybory bohaterów, testowanie limitów, luz na Summoner’s Rift. Koniec końców takie podejście doprowadziło mistrzów European Masters do wielkiego finału. Z czystym kontem, bo bez straty nie tylko meczu, ale nawet mapy. Czy kogoś to w ogóle dziwi?

AGO ROGUE 3:0 Cream Real Betis

Wydaje się, że to, kto dołączy do AGO w wielkim finale, nie ma wielkiego znaczenia. Ekipa Pawła “Woolite’a” Pruskiego zepchnęła do drabinki przegranych zarówno K1CK Neosurf, jak i Cream Real Betis. Powtórzenie sukcesu na jakiejkolwiek z sekcji byłoby znakomitym ukoronowaniem wspaniałej przygody. Nim odbędzie się jednak walka o tytuł mistrzowski, BTS lub K1CK muszą ponownie stanąć naprzeciw AGO. Uda się to wyłącznie jednej z sekcji.

17:00 – K1CK Neosurf vs. Cream Real Betis

W puli nagród rozgrywek ulokowano 50 tysięcy złotych. Pieniężne gratyfikacje podzielone zostaną między trzema najlepszymi formacjami turnieju. Polską transmisję znajdziecie na oficjalnym kanale Polsat Games.

Fot. Ultraliga
Tagi:
AGO ROGUE Cream Real Betis K1ck Neosurf Trinity Force Puchar Polski
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze