JOIN US, ocelote nie wywala Jankosa, a pasha miał trudny wieczór – ESPORTÓWKA

JOIN US, ocelote nie wywala Jankosa, a pasha miał trudny wieczór – ESPORTÓWKA

19.11.2020, 01:11:58

Ocelote jeszcze nie wywala Jankosa. W sumie nikt nie pytał, ale Carlos palcami się nie wytyka. A skoro o LoL-u mowa – pamiętacie pukimanię? JOIN US powraca z pomarańczowym Woolitem. Wypieki w takim kolorze musiały pojawić się wczoraj na twarzy pashy – takich wpadek często nie widujemy.

JOIN US

To nie są zwykłe, puste słowa. Ten szyld jest już kultowy i za każdym razem, gdy przewinie się wam gdzieś na tablicy, możecie być pewni, że dzieje się coś istotnego. Tak jak teraz. Twitterowicze domagają się Woolite’a we Fnatic. W końcu zwolniło się miejsce na ADC, a lepszego kandydata znaleźć się nie da. Tak więc internet podpowiada. A Pomarańczowi powinni skorzystać z tej rady.

Jankos zostaje, ale kto pytał?

No nikt nie pytał, ale jak Carlos coś powie, to nie wypada niczego wytykać. Szczególnie, że można było się po tym wpisie uśmiechnąć. Słowo klucz? Jeszcze nie wywalamy Jankosa. Mokry sen wszystkich tych, którzy widzą u Polaka niemieckie korzenie być może spełni się w kolejnym off-seasonie.

Faceci chcą tylko jednego… operacji w CS:GO

Tym bardziej w rocznicę od wydania poprzedniej, która miała miejsce wczoraj. Czy Valve znów będzie trzymać nas w blokach startowych przez tyle lat? A może zrobi kolejny skok na bank i wypuści szrota złożonego z powtarzalnych, często nużących schematów. Oj Gaben, daj ty się lubić człowieku…

G2 szuka ADC. Oferta? Fejkowa kasa

Kiepski to układ. Możnaby nawet powiedzieć, że trochę oszukany. Ale w sumie G2 Esports otwarcie przyznało, że pieniądze na poniższym klipie nie są prawdziwe, więc trzeba docenić uczciwość. Tylko, cholera – który ADC pójdzie im grać za podrabianą kasę? Na pewno nie żaden podrabianiec…

Janek Błachowicz odpala PS5

Bo prawdziwy mistrz zasługuje czasem na chwilę relaksu. I w sumie nic w tym dziwnego. Nas zastanawia jednak zupełnie inna kwestia. Jak konsolę zamawia Jan Błahowicz, to pady normalnie robi się z tytanowego tworzywa, czy o pomoc w produkcji prosi się operatora betoniarki?

pasha miał trudny wieczór

Nie dość, że jego Liquid Biceps przegrało kolejny mecz w ramach Polskiej Ligi Esportowej, a sam Jarząbkowski grał najgorzej z całego zespołu, to jeszcze przydarzyła mu się ta akcja. Wtedy – jak to się mówi – psycha siadła. Nie dziwimy się. Nie znamy nikogo, komu by nie siadła. Nie siadła, jak rozpaczliwe strzały pashy, które omijały model jedqra.

 

Fot. JOIN US

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Majkel
Majkel
10 dni temu

Jak to jest napisane o.O
Oczy mnie bolą po przeczytaniu artykułu