Jest Goofy, jest impreza. Wisła z pierwszym zwycięstwem w nowym składzie

Jest Goofy, jest impreza. Wisła z pierwszym zwycięstwem w nowym składzie

11.02.2021, 10:37:08

Niedługo czekał Krzysztof “Goofy” Górski na pierwsze zwycięstwo w składzie Wisły All in! Games Kraków. Sztuka ta udała się mu podczas drugiej próby w ESEA Premier. 

Inauguracyjny mecz Białej Gwiazdy w odświeżonej kadrze zakończył się srogim niepowodzeniem. Winstrike Team dał Polakom bolesną nauczkę, nie pozostawiając złudzeń co do tego, kto na serwerze okazał się sekcją lepiej dysponowaną. ESEA Premier trzeba było rozpocząć więc od porażki i gonienia grupowych rywali.

 – Niestety przegrywamy w pierwszym meczu z naszym nowym zawodnikiem w ESEA Premier. To dopiero początek i nie ma co się załamywać, to się wyklepie! – pisał wówczas Patryk “ponczek” Wites na Twitterze. I cóż – miał rację. Podczas drugiej konfrontacji w sezonie Wisła wyglądała jak zupełnie inny zespół, a Team GamerLegion został sprowadzony do parteru. Ogromna w tym zresztą zasługa nowego reprezentanta organizacji – Goofy’ego.

Choć pierwsza mapa trafiła na konto Teamu GamerLegion, to właśnie Goofy wziął na barki ciężar powrotu i poprowadził formację do spektakularnie szybkiego triumfu na Trainie. Statystyki 20-7 przekładające się na Rating 2.04 stały się tego najlepszym wyrazem. Międzynarodowa sekcja była w stanie zgarnąć tylko dwie rundy. 

Na Trainie było co oglądać, tylko trochę krótko KEKW. Teraz jeszcze tylko wygrać ostatnią mapę i będzie git – skomentował krótko w przerwie meczowej Górski. Na szczęście się nie pospieszył, gdyż Nuke również został zaklepany przez Wiślaków. Co prawda po walce niezwykle zaciętej i momentami wymykającej się z rąk Polaków, aczkolwiek ostatecznie zwycięskiej. I w tym miejscu to m.in. Goofy doprowadził do sukcesu zespołu, stając się najczęściej fragującym gościem na serwerze – 26 eliminacji robi wrażenie.

Wisła All in! Games Kraków 2:1 Team GamerLegion – Overpass 9:16; Train 16:2; Nuke 16:14

Wisła All in! Games Kraków odbiła się więc od dna grupowej tabeli. Mając na koncie oprócz porażki dodatkowe zwycięstwo, zdecydowanie łatwiej będzie się jej włączyć do walki o play-offy. Przypomnijmy, że w drugim koszyku ESEA Premier rywalizują ponadto Anonymo Esports, x-kom AGO, a także MAD DOG’S PACT.

Fot. Wisła All in! Games Kraków / Łukasz Twardowski
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze