Jest 2077 rok, a Ibisz coraz młodszy – ESPORTÓWKA

10.12.2020, 01:04:35

Tęskniliście za Krzysztofem Ibiszem w studiu Polsat Games? Najmłodszy prezenter wśród najmłodszych prezenterów wrócił na rejon i wspólnie z Agnieszką Borysiuk w pięknym stylu poprowadził telewizyjną premierę Cyberpunka 2077. Co jeszcze działo się w Night Cit…w wielkim świecie? Cóż, poznaliśmy datę letniej przerwy dla graczy, a do tego wysłuchaliśmy wzburzonego Richarda Lewisa, który mówi o tym, że matchfixing to dziś norma. 

Izak, Ibisz, Ines i cała reszta, czyli premiera gry na pełnej petardzie

Nie ma co się czarować – pomimo wielu głośnych w tym roku premier, nic nie było w stanie dorównać hype’owi, który wygenerował Cyberpunk 2077. W Polsat Games z okazji oficjalnego launchu gry odbyło się czterogodzinne show, podczas którego mogliśmy posłuchać wielu ciekawych wywiadów i poznać kulisy kwestii produkcyjnych. Podczas imprezy nie zabrakło zresztą esportowych twarzy pokroju Piotra „Izaka” Skowyrskiego czy Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego.

Nas jednak nurtuje jedna podstawowa kwestia.

Jak niesamowite jest to, że jest rok 2077, a Krzysztof Ibisz wygląda jeszcze młodziej niż w 2020? Na zdjęciu widać, że nawet Aga nie mogła uwierzyć w ten paranormalny proces.

Stare VP znowu razem? Wszystko w rękach CD Projekt 

Pozostając w temacie Cyberpunka warto zwrócić uwagę na jedną z kwestii poruszonych na transmisji przez pashę. Polski Biceps liczy, że tryb Multiplayer pozwoli mu zjednoczyć się z byłymi kolegami z zespołu.

Richard Lewis leci na wolno

Richard Lewis przyzwyczaił nas do tego, że choć często jest kontrowersyjny, to zwykle najważniejsza jest jednak jego niesamowita wiedza i zrozumienie środowiska. Podczas wczorajszej transmisji dziennikarz nie gryzł się w język i otwarcie mówił o tym, że wiara w brak matchfixingu podczas gier w drugim tierze to naiwność.

poizon trafił do szpitala

Nieprzyjemne informacje przekazał dziś Jason Lake. Snajper Complexity, Valentin „poizon” Vasilev trafił do szpitala i przejdzie przez pilną operację. Międzynarodowy skład poszukuje stand-ina, który pozwoli dokończyć Juggernautowi 2020 rok.

Zdjęcie ze streamu byaliego. Tak bez kontekstu.

Znamy termin letniej przerwy dla graczy

Od 19 lipca do 15 sierpnia potrwa letnia przerwa dla graczy CS:GO. Ostatnim turniejem przed wakacjami będzie tym samym ESL One Cologne 2021, a powrót czołowych formacji globu zobaczymy w trakcie IEM Melbourne 2021. W końcu i my możemy sobie zaplanować urlopik…

Fot. Polsat Games

Tagi:
Cyberpunk 2077 ESPORTÓWKA Ibisz poizon Richard Lewis
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze