Jerry, przestań mi MICHA i kubena prześladować – ESPORTÓWKA

11.11.2020, 08:31:33

Jerry ciśnie po Envy w pomeczowym wywiadzie, a MICHU liczy na zwycięstwa w kolejnych spotkaniach. Przełożony Major? Ale jak to, przecież trwa od kilku dni. Major botów oczywiście… w sumie pasowaliby do niego tacy, co w CS-ie biegają strzałkami – czas na ESPORTÓWKĘ.

Jerry, grabisz sobie

Walczyli, mieli błędy w komunikacji. W ostatnich dwóch miesiącach grali w CS-a po 140 godzin i mieli wspólny bootcamp, więc oczekiwałem od nich nieco więcej. Wygraliśmy. Mogę powiedzieć, że jestem szczęśliwy. Mogę też dodać, że Envy jest słabe. My też zagraliśmy słabo, po prostu bardziej fartowny zespół zwyciężył – takimi słowami podsumował wczorajsze spotkanie z Envy Jerry. Chłopie, w Polsce to ty się lepiej nie pokazuj. Zresztą prezydent ponoć już puścił nowinkę i obok testu na wirusa na granicach sprawdzają, czy przypadkiem ktoś nie przypomina wyglądem ciebie. Masz przechlapane.

Miał wystartować Major, no to wystartował

Mniej więcej teraz emocjowalibyśmy się jednymi z pierwszych grupowych pojedynków w ramach listopadowego Majora w Rio. A miało być tak pięknie… chwila, chwila – przecież jest. Co, jeśli powiemy wam, że Major tak naprawdę rozpoczął się zgodnie z planem i wciąż trwa? Major botów oczywiście – to tak, jakby wpuścić wszystkich krzykaczy z Golda II w jedno miejsce i kazać im ze sobą walczyć. Transmisję znajdziecie na kanale zagranicznego rywala Richarda Lewisa.

Nie przejmuj się MICHU, jesteśmy z wami

Nieudany debiut po dlłuuugiej przerwie od oficjalnych meczów, przegrywamy z forZe 1:2. Z pewnością podjęliśmy dobrą decyzje z wyborem mapy, dust2 poszedł po naszej myśli i bez większych problemów pokonaliśmy rosyjskich przeciwników. Kolejne dwie mapy wygrało forZe i mimo obiecującego początku na obu mapach nie udało nam się wrócić do spotkania na tyle szybko, żeby ostatecznie je wygrać.. Jak nasza gra wyglądała na streamie? Jakieś ciekawe spostrzeżenia? No nic, w piątek kolejna szansa w drabince przegranych napisał po przegranym spotkaniu MICHU.

Dla nas Dusta2 możecie wybierać o każdej porze dnia i nocy, jeśli tak ma wyglądać wasza gra. A reszta? Pewnie przyjdzie z czasem. Pomysł było widać na każdej z rozgrywanych map, po prostu ogromna ilość niepotrzebnych błędów przesądziła. Jeszcze będzie pięknie.

Najgłupsze ustawienia prosów

Myślicie, że jesteście dziwni, bo skoku nie macie pod scrollem, a pod spacją, jak stara szkoła gamerska nakazuje? Co wy wiecie o byciu dziwakiem. Spójrzcie na takiego dupreeha – gość przybliża lunetę snajperki klawiszem „Q”. Skąd w ogóle taki pomysł? Albo bieganie TFGH zamiast WSAD – no po co? A JackZ? Już wiemy, dlaczego gość jako pierwszy ustąpił miejsca NiKo w składzie G2. Gość biega strzałkami, jak w podstawówce.

Neymar pogrywa nie tylko w CS-a

No kto by się spodziewał, że z Neymara dobry Impostor będzie? Wcale nie oczekiwaliśmy tego od gościa, który wpłaca z własnej kieszeni ponad 200 baniek w euro, tylko po to, żeby opuścić dotychczasowy klub. A tak poważnie – te streamy to całkiem dobra zabawa. Nawet hiszpańskiego nie trzeba znać, a i tak idzie się pośmiać.

Carlos dementuje plotki o odejściu Perkza

A może jeszcze bardziej nakręca całą sytuację? W końcu dobrze wiemy, że jeśli Carlos coś mówi, to powinniśmy spodziewać się zupełnie odwrotnego scenariusza. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy gość jest poważny, a kiedy sobie żartuje. Ale jeśli miałbym dostać za Perkza 5 milionów dolarów, to z marszu bym go sprzedał. Transfer i pensję NiKo trzeba sobie wynagrodzić.

Fot. Team Envy / Flashpoint / DreamHack/Alex Maxwell

Tagi:
Envy Jerry kuben Major MICHU Neymar Perkz
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze