Jankos vs Rekkles – to co masz w domu vs to co chcesz – ESPORTÓKA

27.12.2020, 08:53:30

Mema „Mom, can we/I have” zna prawie każdy, nie każdy jednak wykorzystuje go przeciwko sobie. Tak postanowił zrobić Marcin „Jankos” Jankowski, a my to przelaliśmy na grafikę. Zapraszamy na dzisiejszą ESPORTÓWKĘ!

Zacznijmy więc od tytułowej historii…

Rekkles czy Jankos?

Jankos nie od dziś docenia urodę Martina „Rekklesa” Larssona, obecnie swojego drużynowego kolegi. Znów odniósł się do niej podczas streama, w którym porównuje ich świąteczne zdjęcia, nawiązując właśnie do mema „Mom, can we/I have”. Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba zobaczyć. I na pewno ze zmniejszoną głośnością w słuchawkach (co by nie było, że nie ostrzegaliśmy!). Clip znajdziecie tutaj.

dupreeh przypomina taktykę z Majora

Świątecznie bawi się także scena CS:GO. Tym razem ALEX Tweeta o treści: „15-14, 3rd map of the major final, what’s your go to call to win ? (You choose the map)„. Na odpowiedź nie musiał długo czekać, bo do dyskusji włączył się dupreeh, pisząc: „Rush A on train through T mid. I know it works„. Chyba każdy z nas pamięta tę rundę. Pamięta ją także Wiktor „TaZ” Wojtas, który włączył się do dyskusji:

Why… would you… 🙁 it’s Christmas maaan – napisał.

DonHaci i jego przepowiednie 2020 roku

DonHaci też wrócił wczoraj do przeszłości, by przypomnieć, co przepowiadał na 2020 rok. Tuscan zostanie wprowadzony na turnieje, ENCE wygra turniej tier 1, brazylijska drużyna zagra przynajmniej w półfinale ESL One Rio de Janeiro, Na`Vi w pewnym momencie osiągnie top 1 rankingu HLTV – tak pisał na Twitterze w grudniu zeszłego roku. Sprawdziła się tylko ta ostatnia przepiednia. No chyba, że BLAST Premer Showdown traktujemy jako turniej tieru 1.

JW najlepszym nożownikiem

Spośród drużyn z top 30 rankingu HLTV najlepszym nożownikiem był reprezentant Fnatic – JW. Na przestrzeni całego roku zanotował on bowiem 34 fragi. Na drugim miejscu uplasował się jego kolega z zespołu – flusha, który tych fragów miał… 18. Tak przedstawia się całe zestawienie:

Snax i jego wymarzony prezent

Nie oszukujmy się, większość z nas pod choinką znajduje skarpetki, mandarynki, czekoladki. Snax może mieć jednak większe wymagania, o czym powiedział na streaomie Mikołaja PAGO. Jaki jest jego wymarzony prezent? Podpowiemy: samochód. Odpowiedź oczywiście na wideo znajdującym się pod tym adresem.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze