Jankos truje kumpli bigosem – ESPORTÓWKA

13.02.2021, 09:26:59

Podczas wczorajszych zmagań LEC w obozie G2 Esports doszło do sytuacji niesłychanej. W jednej chwili cały zespół schował nos w koszulce i siedział tak przez jakiś czas. Cały, poza Marcinem. Jankos poczęstował swoich kolegów polskim bigosem, ale w dość nietypowy sposób. Zapraszamy na kolejną ESPORTÓWKĘ!

Afera gazowa

Pomyśleć, że wokół wszystkich przeciwników pandemii wystarczyło postawić polskiego junglera… On w jednej chwili zachęciłby ich do noszenia masek, przyłbic i innych nakryć twarzy. Wczoraj to samo zrobił z całą załogą bootcampu G2 Esports. Jankos najwyraźniej wyznaje zasadę, że pewnych spraw nie można trzymać w tajemnicy.

TaZ szczęśliwy, a może rzuca kolejny czar?

– 2019 to rok powrotu polskich zespołów na scenę światową, będziemy w TOP10 – mówił niegdyś TaZ w kultowej już rozmowie z antywebem.

Jak się to skończyło? Wszyscy dobrze wiemy. Tym razem nie wygląda to jednak na kolejny czar, a zwykłą radość z rozwoju krajowego podwórka. I my to szanujemy. HONORIS w tym roku zaskoczyło już nie raz i na polskiej scenie nie będzie mogło narzekać na nudę.

Rain odnalazł eliksir młodości

Mimo 26 lat na karku rain zagrał wczoraj jak prawdziwy junior. Zastanawiacie się może, jak to możliwe, że Norweg od lat utrzymuje tak doskonałą formę? Urywek z transmisji zdradził całą tajemnicę strzelca FaZe Clanu. Jedna wygrana runda = jeden łyk wina. Lepszej zachęty chyba nie można sobie wyobrazić, co?

NiKo was the problem

Kiedyś kio, dziś NiKo. nexa odnalazł problem, który nękał FaZe Clan przez wiele ostatnich miesięcy. A był nim… jego klubowy kolega. NiKo z wozu, chłopom lżej, czy jakoś tak. Zobaczymy, na jak długo.

Epicka zapowiedź tego, co mogłoby być, ale nie będzie

IEM Katowice 2021 rusza już za kilka dni, a ESL postanowił podkręcić atmosferę, wrzucając iście epicki zwiastun. Ten jednak traci większość wartości, gdy pomyślimy, że zmagania przyjdzie nam oglądać z własnych mieszkań, a gracze walczyć będą jedynie w internecie. No ale łapcie, może na was to podziała.

Fot. Yicun Liu/Riot Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze