Jankos śmieje się z Brązu Capsa – ESPORTÓWKA

10.01.2021, 02:12:34

Jankos ledwo otrzymał nagrodę dla krajowego esportowca roku i już się panoszy… No ale jest się z czego śmiać, w końcu jak to możliwe, że midlaner najlepszej drużyny na Starym Kontynencie ma na koncie Brąz 2? To i inne ciekawostki w niedzielnej ESPORÓWCE!

Jankos obśmiewa rangę Capsa

Wchodzisz na profil jednego z najlepszych midlanerów na świecie i co widzisz? Cholera, to Brąz 2, rzeczywiście! Ale jak w ogóle do tego doszło? Czy odpalił mu się “Craps mode” w placementach? A może do kompa dorwał się największy fan Duńczyka – jego własny ojciec? Choć jesteśmy przekonani, że lata obserwacji gry syna wystarczyłyby, aby dobić chociaż to srebro. O co więc chodzi? Niech wam Pan Jankos wytłumaczy.

Debiut… i to jaki!

Takich debiutantów lubimy oklaskiwać. Bo kto jeszcze na początku roku spodziewał się, że dwunastą lokatę w rankingu najlepszych graczy CS:GO prowadzonym przez HLTV zajmie niepozorny Martin “stavn” Lund? To był najlepszy rok w historii Heroic, to i wyróżnienia indywidualne musiały też wpaść. A przypomnijmy, że dwunaste działo świata ma zaledwie 18-lat. Astralis ponoć już szuka drobnych pod kanapą.

BIG i NiP przerwą sezon ogórkowy showmatchem

Stęsknieni za widokiem najlepszych drużyn na świecie w rywalizacji o wysokie cele? Jeszcze trochę się przemęczycie, ale połowę waszych pragnień wynagrodzi wam showmatch pomiędzy BIG i NiP. Ten odbędzie się 18 stycznia, czyli dzień przed oficjalnym powrotem najlepszych z przerwy zimowej.

 

saju i reszta pożegnali się z turniejem szachowym

Drugi dzień zmagań Twitchowych szachistów za nami! Wczoraj do akcji wkroczyła druga strona drabinki, po której walczyli między innymi Paweł “saju” Pawelczak czy Paweł “Czekolad” Szczepanik. Niestety obaj Panowie pożegnali się z szansami na tytuł mistrzowski już w drugiej rundzie, a do finałowego dnia zakwalifikowali się… a zresztą, sami zobaczcie.

Wjeżdżali jak do siebie

Czy ktoś jest w ogóle zaskoczony? Zwycięzca w kategorii najlepszego entry fraggera, który nie gra bronią snajperską, mógł być tylko jeden. Spuszczony ze smyczy plądruje defensywę rywali, przeszywa się przez nią i często, nawet gdy nie zdobywa eliminacji, dostarcza niezwykle cenne informacje i narusza obronę oponentów. arT to arcymistrz własne stylu gry i nikt długo nie będzie miał do niego podjazdu.

Fot. Yicun Liu/Riot Games

Tagi:
arT BIG Caps ESPORTÓWKA Jankos NiP SAJU stavn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze