Kolejny rekord Jankosa. FalleN z miłością o polskiej scenie – ESPORTÓWKA

15.03.2021, 08:43:47

Co Gabriel „FalleN” Toledo robi w Polsce? Dlaczego Marcin „Jankos” Jankowski został szybko zdegradowany z bohatera do zera? Jakie wskazówki przyszykował dla was Michał „MICHU” Müller? Zerknijcie do dzisiejszej ESPORTÓWKI, a wszystko stanie się jasne.

Od bohatera do zera

Król Dżungli a zarazem Rzeźnik z Poznania pobił kolejny rekord osobisty. Marcin „Jankos” Jankowski przekroczył bowiem granicę 1000 śmierci na Summoner’s Rift. Cóż jednak z tego, jeśli G2 Esports pokonało Rogue i tym samym zajęło pierwsze miejsce w sezonie regularnym.


Gierki na ratunek światu

Jestem pewien, że gry uratowały wielu samotnych ludzi w tym strasznym czasie – w momencie, gdy trzeba być odizolowanym od społeczeństwa. Nie mogę sobie nawet wyobrazić, jak wyglądałby rzeczywistość covidowa, gdyby pandemia wybuchła w roku 2000 lub wcześniej – bez „prawdziwych gier online”. Technologia ludzka rządzi – napisał nagle Lucas „Bubzkji” Andersen z Astralis.

I my się z tym po części zgadzamy, aczkolwiek twardo stąpając po ziemi. Co za dużo, to nie zdrowo, pamiętajcie.

FalleN o Polsce

Polska jest jednym z najlepszych krajów, jeśli chodzi o Counter-Strike’a. Głównie z powodu waszych zawodników, którzy osiągali sukcesy. Miałem okazję zagrać tutaj kilka turniejów, na których fani zawsze byli świetni. Kiedy na trybunach byli kibice Virtus.pro, panowała tam podobna atmosfera do rozgrywek odbywających się w Brazylii – mówił Gabriel „FalleN” Toledo o nadwiślańskiej scenie Counter-Strike: Globlal Offensive.

Pełen wywiad o tym, co brazylijska legenda robi w Esports Performance Center, znajdziecie na blogu Teamu Kinguin. Rozmowę przeprowadził dobrze znany czytelnikom Weszło Esport – Paweł Książek.

Paweł Książek i Gabriel „Fallen” Toledo w Esports Performance Center. Fot. Kinguin

Kobiety w esportcie

„Przeczytaj to.

Naucz się tego.

Zrozum to.

Esport nie jest tylko dla chłopaków. Jest dla każdego”

Astralis wysłało w świat mocny komunikat. A my Duńczykom przyklaskujemy. Nadal myślicie, że esport jest wyłącznie dla facetów? Bzdura. Być może bohaterki cyklu „Kobiety w esporcie” przekonają was do zmiany zdania.

Trenuj z MICHEM

Jak trenować w CSGO? Jak być lepszym graczem? Jak poprawić swoje umiejętności strzeleckie? – pyta Michał „MICHU” Müller. A my aż trzęsiemy się, żeby poznać odpowiedzi i być może zabłysnąć podczas wieczornego posiedzenia z kumplami. Chociaż umówmy się – dla nas nie ma już ratunku.

Fot. LEC
Tagi:
Astralis Bubzkji ESPORTÓWKA FalleN Jankos MICHU Paweł Książek
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze