Nietypowe hobby Jankosa – ESPORTÓWKA

18.04.2021, 00:11:16

Zastanawialiście się, co robi Marcin “Jankos” Jankowski z drużyną podczas pobytu w gaming housie G2 Esports? No to zaraz pożałujecie, że kiedykolwiek chcieliście się tego dowiedzieć. Polski leśnik ma dziwne hobby, jednak sam fakt, że nikt go z ekipy nie wyrzucił, dowodzi, że reszcie to niespecjalnie przeszkadza. Ciekawe. Lecimy z kolejną ESPORTÓWKĄ.

Szybki i wściekły

Po Prostu Pan Zbigniew Pakleza. Co ci policjanci, arcymistrzowi chcieli mandat wlepić? Nie jest to najlepszy pomysł, bowiem od wczoraj widnieją na listach gończych całej społeczności ZBYCHOLUDÓW.

Mentalność prawdziwego zwycięzcy

A wy co byście zrobili po wygranym meczu przeciwko Dignitas? Odpalili cygaro i rozwalili się w fotelu? Może obejrzeli jakiś serial? degster udowadnia, dlaczego jego talent wystrzelił tak nagle. Gość po zwycięskim spotkaniu odpala transmisję z FPL-a i trenuje dalej. Szacunek.

Trener nie tylko od LoL-a, ale także motywacji

W zaistniałej sytuacji dodatni bilans Illuminar Gaming w fazie grupowej EU Masters nas w ogóle nie dziwi. Jeszcze kilka takich porad i chyba sami postawimy dom na końcowy triumf iHG.

Podstawowa różnica między suonko a hadesem?

To dwie różne osoby. A tak całkiem poważnie – najlepiej wyjaśnił to Pan Łukasz. Przeczytajcie. A kto nie wie dlaczego wspomniany duet jest stawiany obok siebie, niech czym prędzej nadrobi nasz wczorajszy raport, który znajduje się w tym miejscu.

.

Jankos i jego nietypowe hobby

My tego nie skomentujemy, bo nawet nie wiemy jak, więc po prostu posłuchajcie.

Fot. G2 Esports

Tagi:
degster hades Jankos Melonik suonko Zbigniew Pakleza
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze