Jankos murem za Rekklesem – ESPORTÓWKA

03.02.2021, 01:47:30

W weekend G2 Esports straciło szanse na bezbłędny split, a najciężej zniósł to najnowszy nabytek drużyny – Rekkles. Jankos w wywiadzie z Tomem „Matthieist” Matthiesenem docenił zaangażowanie Szweda. Murem za Rekklesem – to rozumiemy. Zapraszamy na kolejną ESPORTÓWKĘ.

Jankos murem za Rekklesem

– Wydaje mi się, że naszą porażkę z Schalke najciężej zniósł Rekkles. On jest typem człowieka, który uwielbia brać ciężar gry na siebie. My na przestrzeni lat w G2 mieliśmy już wiele gier, w których dawaliśmy ciała, że do nich przywykliśmy. Czasem przegrywasz, ale zawsze znamy swoją wartość. Rekkles bardzo pragnął bilansu 18-0. Dość ciężko to zniósł, ale ja cieszę się, że stara się przyjmować ciosy na siebie. To znak, że zawsze chce pokazywać się z jak najlepszej strony – mówił Jankos.

Murem za Rekklesem – dobrze Panie Jankos.

Rozmowy na szczycie

Co może wyniknąć ze wspólnego oglądania meczu Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego i Jakuba “kubena” Gurczyńskiego? Kilkugodzinna rozmowa, która zleciała nie wiadomo kiedy. No ale jak tu nie siedzieć cicho, kiedy ma się tyle wspólnych wspomnień?

BLAST na przekór Valve

Ostatnio niemałą burzę wywolały decyzje Valve, które znacząco ograniczyły możliwości pracy trenerów drużyn CS:GO. Deweloperzy swoje, a BLAST swoje. W końcu wątpliwe reguły Valve obowiązują tylko w trakcie turniejów przez nich sponsorowanych, a kto ma w sobie choć trochę człowieczeństwa, przeciwstawi się nim od razu. I za to właśnie szanujemy BLASTA. 

Więcej o wspomnianych ograniczeniach przeczytacie w tym miejscu.

Czy oni kiedyś ogarną tę grę?

Co FIFA, to te same błędy. Najlepszy polski gracz – Damian “damie” Augustyniak – ma już serdecznie dość piłek przenikających przez nogi zawodników. I trudno mu się dziwić. Nie chce nam się wierzyć, że tak ciężko pozbyć się z kodu gry pewnych mankamentów. Szczególnie, gdy co roku wypuszcza się na rynek odświeżoną odsłoną poprzedniej wersji.

Fot. G2 Esports / Fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Tagi:
BLAST damie Jankos kuben pashaBiceps Rekkles Valve
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze