Jankos i kolejna część jego miłosnej historii – ESPORTÓWKA

22.03.2021, 08:22:08

Jak wyglądają kulisy sukcesu Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego? Którzy z Polaków sfrustrowali brazylijskie GODSENT? Czemu to graczy, a nie pracowników Valve, nazwać możemy okropnymi leniami? Jak brzmi echo wielkiego sukcesu Patryka „starxo” Kopczyńskiego? Co dzieje się z Oleksandrem „s1mplem” Kostylievem? ESPORTÓWKA już na posterunku!

Kto stoi za sukcesem pashy?

Sukces – zawsze ma dwie strony. Za moim stoi moja żonka, dzięki której mogłem się rozwijać zawodowo i mieć rodzinę. Kochającą i wspierającą. Kiedy przeprowadziłem się do stolicy i zamieszkaliśmy razem, byłem na tzw “sponsoringu”. Kiedy jej budzik dzwonił o 4 nad ranem, to ja kończyłem  grać i kładłem się do łóżka, a że mieszkaliśmy na 17 m2, jej sen nie był zbyt głęboki – w szczerym do bólu wpisie opowiada o kulisach kariery Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, który wreszcie spełnił marzenie żony.

A Wy dalej sądzicie, że osiągniecie sukcesu bez pleców w branży jest niemożliwe?

Frustracja Brazylijczyków

GG, bolesna porażka przeciwko Wiśle Kraków. Jestem oczywiście sfrustrowany porażką I niestety muszę tutaj powtórzyć, że jesteśmy DUŻO lepsi od drużyny, w którą się dziś wcieliliśmy. Mimo to pozostajemy spokojni i pewni procesu, w którym uczestniczymy. Zmiany nadejdą – pisał na Twitterze Epitácio „TACO” de Melo tuż po porażce GODSENT z Wisłą All in! Games Kraków.

Cóż, lepsi od samych siebie może faktycznie, ale na pewno nie od wielkich Polaków spod znaku Białej Gwiazdy.

Miłosierne Valve

Stagnacja Valve w sprawie zmiany map to po prostu miłosierny ruch pozwalający graczom odrobić lekcje. Szkoda tylko, że gracze – również ci profesjonalni – nie doceniają dobrych serc Gabena i spółki. A podczas nauki granatów chadzają na wagary…

Zmęczony s1mple

Przegrywamy 1:2 z Gambit Esports. Zagrali naprawdę dobrzem. Brzmi to jak wymówka, ale prez ostatnie dwa dni moja kondycja fizyczna jest tragiczna. Spróbuję zregenerować organizm na kolejne mecze – napisał po dotkliwej porażce Oleksandr „s1mple” Kostyliev. Cóż, nawet bóg gierki w pewnych momentach musi pogodzić się z tym, że nie jest nie do zdarcia.

HISTORIA MIŁOŚCI Z MIKYM, CIĄG DALSZY 

Po prostu – Jankos. W kuluarach chodzą słuchy, że połowa tego filmu to krzyki, a druga połowa – samogwałt lub jego imitacja. Dla bezpieczeństwa – oglądajcie ze słuchawkami odłożonymi w drugium pokoju.

Przeżyjmy to jeszcze raz

No szło się pogubić w tym meczu, szło. Szczęśliwie – Acend I Patryk “starxo” Kopczyński lepiej odnaleźli się w chaosie bitwy od komentatorskiego biurka!

Nic dodać, nic ująć

Tyle.

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze