Jankos kanonizowany za życia, nowa linia Pablo Sabre powoduje agresję wśród Polaków – ESPORTÓWKA

14.12.2020, 02:02:42

Do Bożego Narodzenia jeszcze kawałek, ale boski gracz już teraz zstąpił z niebios niczym Pantheon. Chwilę później zaczął się z kolei dotykać, co było dziwne, ale i tak skwitowaliśmy to uśmiechem. W końcu wszyscy nadal żyjemy trochę w stylu Cyberpunka, gdzie nie takie dziwactwa się dzieją, o czym przekonał się między innymi Śledziu. Do tego mamy wieści prosto z Fashion Weeku w Paryżu – podobno sam Cédric Charbit z Balenciagi jest zachwycony nową kolekcją Pablo Sabre i zamówił sto przesyłek, które rozda pracownikom firmy na firmowej wigilii. Jak co dzień rano zapraszamy na przegląd internetu. Przed państwem ESPORTÓWKA. 

Wielka radość w dzielnicach Frejlordu. Jankos kanonizowany za życia 

Święty patron wyjebki na ganku w końcu otrzymał zasłużone wyróżnienie. Podobno jeżeli powiesicie wydrukowane dzieło autorstwa Alkaline obok swojego obrazku z komunii otrzymacie błogosławieństwo boga lasu i w dziesięciu kolejnych solo Q nie spotkacie trzynastoletniego Maćka robiącego Disco Nunu. Jankosie daj mi siłę, abym już nigdy więcej nie missnął smite’a na Elderze.

Niby taki święty, a jednak się dotyka

Człowiekiem jestem, więc nic co ludzkie, nie jest mi obce. Mimo wszystko apelujemy do Carlosa, żeby po prostu zatrudnił Marcinowi masażystkę lub masażystę. Będzie dobry content na streamy.

Illuminar Gaming dominuje Zimowy Puchar TFT

Michał „Flash” Kosicki powiedział kiedyś w wywiadzie dla Cybersportu, że League of Legends to szachy dla debili. Nie wiemy, czy to prawda, ale wiemy, że TFT to szachy dla ludzi kultury. Kulturalni panowie z Illuminar Gaming zdominowali Zimowy Puchar TFT. Triumfatorem rozgrywek okazał się Maciej „Kezman” Gramacki, a na drugim miejscu podium uplasował się Adam „jotosha” Kozierowski. Gratulujemy!

Smurfing w gierkach Riotu nad Wisłą trwa w najlepsze

Polacy w League of Legends? Kozaki. Polacy w VALORANT? Sporo kozaków. Polacy w TFT? Też niezłe koksy. Polacy w Legends of Runeterra? Też są powody do dumy! Kamil „Recker” Penier dotarł aż do finału sezonowego turnieju Monuments of Power. Reprezentant naszego kraju wygrał dziewięć BO3 z rzędu i okazał się lepszy niż 1022 innych zawodników biorących udział w zmaganiach. Szacooooon.

Zadaliśmy Polakom zajebiście ważne pytanie na temat mody

Wyszliśmy na ulice Warszawy z zamiarem przepytania czterech losowych przechodniów na temat tego, co uważają za aktualny krzyk mody. Naszą sondę musieliśmy jednak szybko zakończyć, bo już pierwszego ankietowanego pana rozjuszyło nasze pytanie „Yeezy czy Jordan” i nie tylko rozwalił nam mikrofon o chodnik, ale też zaczął rzucać w nami kamieniami krzycząc coś o nowej linii Pablo Sabre.

Przepraszamy, że nie podążamy za trendem. Ale przyznajemy, że wygląda fajnie Pawko.

Fot. Prywatny profil Alkaline na Twitterze

Tagi:
ESPORTÓWKA Jankos jotosha Kezman Pablo Sabre Recker
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze