Jankos już planuje emeryturę w NA – ESPORTÓWKA

Jankos już planuje emeryturę w NA – ESPORTÓWKA

16.02.2021, 23:25:00

Najwyraźniej w następnym roku przenoszę się do NA. Naprawdę myślałem, że lubicie moje dzidy na Niddale – napisał wielki Polak, znany recydywista z serwisu Twitch, Marcin „Jankos” Jankowski. I tym optymistycznym akcentem zapraszamy na jak zwykle niezbyt poważną ESPORTÓWKĘ. 

Jankos rezerwuje bilety do NA

Wiedzieliśmy, że ten moment nadejdzie. Jankos jak prawdziwy bohater jest gotów się poświęcić i przenieść do NA, żeby nauczyć chłopaków zza oceanu, co to znaczy solidna dzida na Niddale. Największy przegrany tej sytuacji? Broxah, który znowu będzie dostawał od wielkiego Polaka na łeb.

Szanujemy też Grabbza, który wykazał się ogromnym wsparciem dla swojego podopiecznego z G2 Esports. Takich przyjaciół ze świecą szukać.

Akademia taktyczna Izaka to oldschool. Akademia Pana Januszka to przyszłość 

Fenomenalne granaty zapalające, magiki, które wyboostują was na dziesiąty level faceit i skany, przez które Izak weźmie wasze demko do kolejnego odcinka Overwatcha. Janusz „Snax” Pogorzelski przy okazji jeden ze swoich transmisji zaprezentował pigułkę przydatnych porad na mapę Vertigo. Nic tylko oglądać i zakuwać.

Czarodziej zeek

Skoro mowa o magikach, to tutaj mamy pokaz jakiejś demonicznej mocy, która wstąpiła w karabin Pana Aleksandra. Dajemy 10/10 w skali Dumbledore’a.

Niegrzecznie

W naszym rankingu nadal za rozwalaniem biurek.

PRZERWA NA REKLAMĘ

SPONSOREM ESPORTÓWKI JEST KAWA VAN DER BOGDAN. Złociste ziarna, cudowny aromat. Kup teraz za jedyne 99,99$.

Tata paszy radzi – jak zostać lepszym graczem

Tata Jarosława „pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, z zawodu fizjoterapeuta, opowiedział w niezwykle ciekawy sposób o wielu interesujących mechanizmach ludzkiego ciała, które wpływają na to, jakim jesteś graczem. Posłużymy się jednym z komentarzy pod filmem na kanale Jarka – przez 20 lat siedzieliśmy źle, a po obejrzeniu tego video nie mamy już nawet pewności, czy poprawnie oddychamy. Znak jakości Weszło Esport wystawiony.

Fot. Marvel

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze