Jankos już nie na sprzedaż – ESPORTÓWKA

27.02.2021, 23:53:39

Po wczorajszych wyczynach Polaka na Rifcie decyzja Carlosa mogła być tylko jedna – Marcin “Jankos” Jankowski nie jest już na sprzedaż. I tą pozytywną informacją witamy was w nieśmiertelnej już ESPORTÓWCE.

Witajcie Kamraci!

O tym, że formacje z regionu CIS zdominowały tegoroczny IEM Katowice, wiedzą już dosłownie wszyscy. Zewsząd do kibiców z całego świata docierają bowiem informacje o sensacyjnej, finałowej parze. Dlatego też polski oddział ESL przygotował dla naszych kamratów małą niespodziankę.

YEKINDAR DEMOLUJE YNK *BRUTALNE*

Najlepsze analityk na świecie, czyż nie. A tak całkiem poważnie – autorytet Janko “YNk” Paunovica jest niepodważalny, jednak ostatnio przydarzyła mu się spora gafa. A YEKINDAR – zawodnik Virtus.pro – skrupulatnie go wypunktował. My spalilibyśmy się ze wstydu. A jak zareagował Serb?

Wszystkie porażki Natus Vincere w turniejach CIS nabierają teraz sensu

Jeszcze niedawno dziwiliśmy się i żartowaliśmy sobie z Natus Vincere przegrywającego kolejny mecz czy turniej w regionie CIS. A tych przecież nie brakowało, wszak pandemiczna przerwa wymusiła w ubiegłym roku pewne podziały. Dziś na te wszystkie klęski spoglądamy jednak w nieco inny sposób. To nie był żaden wstyd, a zaszczyt. NAVI udostępniło swoje plecy innym składom z regionu, aby te wspięły się po nich na sam szczyt. Respekt.

Jankos już nie na sprzedaż

Wczorajsze popisy w klasyku LEC przeciwko Fnatic przyniosły błyskawiczne efekty. Carlos zatweetował po spotkaniu, że nie ma już zamiaru sprzedawać Polaka. A przecież jeszcze kilka miesięcy temu zarzekał się, że opchnie go na ulicy przy najbliższej okazji. A tak całkowicie poważnie – Polak mimo upływu lat wciąż udowadnia swoją wartość. I jeśli świat pozwoli, w G2 Esports pogra jeszcze przez długi czas.

Fot. Riot Games / Michał Konkol

Tagi:
Carlos G2 Esports Jankos Natus Vincere YEKINDAR YNk
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze