Jankos i historia bez happy endu – ESPORTÓWKA

17.01.2021, 03:08:32

Niedziela. Dla wielu cudowny dzień, podczas którego można odpocząć po sześciu dniach ciężkiej pracy. Kto jak kto, ale my zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że niektórzy bohaterowie i tak wstali dziś wcześnie, żeby spędzić czas produktywnie. Zarówno dla nich, jak i dla leniuszków, którzy zobaczą to koło południa, serwujemy ESPORTÓWKĘ. 

x-kom AGO drwi z klątwy

Podobno nawet Severus Snape drżał na myśl o klątwie mercedesa. Ta jednak nie wydaje się być straszna x-kom AGO, które ogłaszając zakontraktowanie Karola „rallena” Rodowicza zaprezentowało filmik, na którym doświadczony zawodnik robi potężny dosiad na miniaturowego merola. Jastrzębie igrają z ogniem, ale może to właśnie w takim szaleństwie tkwi metoda…

Pierwszy stream NEO od siedmiu lat!

Ponad siedem lat minęło od ostatniego streama Filipa „NEO” Kubskiego, ale licznik w końcu został wyzerowany. Legenda Counter-Strike’a przyłączyła się do akcji pomocy dla Dzieci z Domu Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym i prowadziła transmisję z meczu HONORIS Staff. Patrzymy na dwa poniższe screeny i zastanawiamy się zwyczajnie, kiedy te wszystkie lata tak po prostu zleciały.

Jankos sadge

Nie będziemy kłamać, kiedy zobaczyliśmy pierwszą część tej historii, nie spodziewaliśmy się tak brutalnego zakończenia. Delikatny grymas Marcina „Jankosa” Jankowskiego na zdjęciu numer trzy mówi zresztą więcej, niż tysiąc słów. Serduszko pęka w pół.

electronic otworzył piątke najlepszych graczy globu

Człowiek, który co prawda siłą rzeczy musi na ogół żyć w cieniu s1mple’a, ale rok w rok coraz chętniej z tego cienia wychodzi. Dla 22-latka to już trzecie tego typu wyróżnienie z rzędu, gdyż w latach 2018-2019 plasował się on kolejno na czwartej i szóstej pozycji w prestiżowym zestawieniu hltv.org.

akaNemsko pierwszy krok w stronę polskiego obywatelstwa

A spróbowałabyś powiedzieć, że nie good one…

P.S. W repertuarze znalazł się nawet Dawider. Dziwna była to noc.

Fot. Riot Games

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze