JANKOS BICEPS – ESPORTÓWKA

22.01.2021, 02:52:55

Nowy dzień, stara ESPORTÓWKA. Wiemy, że wszyscy żyjecie dziś startem LEC i zamkniętymi kwalifikacjami DreamHack Open January, ale jeśli tak jak my, potrzebujecie oderwania, zapraszamy na przegląd losowych rzeczy z internetu. 

Pasha to już oldschool

Tego typu obietnice traktujemy bardzo poważnie. Jeśli Jankos poleci w kulki i za kilka lat nie przejmie miana pierwszego polskiego bicepsa, zostanie za to rozliczony. Nie wiemy jeszcze, jakie będą konsekwencje, ale na pewno poważne.

devils.one wjeżdża w scenę TFT

Ultraliga w TFT napędziła rozwój sceny. Kolejną organizacją, która zainwestowała w nową dywizję, jest devils.one. Pierwszym reprezentantem „Diabłów” będzie simplywojtek (z ang. po prostu wojtek).

Mamy lepszą propozycję na podpis

„LS czekający na pierwszy skomentowany mecz Komil&Friends”.

Top 10 samurajów w twojej okolicy

Nawet jeśli żywot kulturysty nie wyjdzie, Jankos zdaje się mieć plan B. Twarda bania i zaciśnięte pięści nijak mają się wszak do chłopa z mieczem. Taką naukę wynieśliśmy przynajmniej z Cyberpunka 2077.

Mały, wielki Dun

O ile znaczną część wieczoru poświęciliśmy na zachwyty dotyczące Anonymo Esports, o tyle warto pochylić się również nad świetną dyspozycją Styl Dunów. MICHU? Ostoja spokoju, cichy morderca, zawodowy kapitan. I my to szanujemy.

Fot. https://twitter.com/lavionartz

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze