JANKOS BEZ KONTEKSTU – ESPORTÓWKA

JANKOS BEZ KONTEKSTU – ESPORTÓWKA

05.04.2021, 10:58:13

Nie było jeszcze w historii ESPORTÓWKI tekstu, który ujrzałby światło dzienne tak późno, ale chyba nie myśliście, że was zlalilśmy. Po prostu zmuliło nas świąteczne obżarstwo i nie dało się wcześniej wstać, nawet pomimo ambitnych prób pomocy ze strony budzika. Teraz zapraszamy jednak do lektury. O Bogu aima, o Jankosie bez kontekstu, o pięknym Fan Arcie, o słabych pomysłach i groźbach oraz koledze, którego każdy z nas ma. 

Glutu w formie

 – Ciężko się kilka – stwierdził w trakcie poniższego filmu Patryk „Patitek” Fabrowski. Glutu chyba nie jest świadomy, że sprawia, że wygląda to dziecinnie łatwo…

Świetny FanArt Polki doceniony przez LEC

Ostatnimi czasy jednym z naszych ulubionych elementów ESPORTÓWKI jest przegląd prac artystycznych. Świetna robota Weroniko!

Jankos bez kontekstu 

Jankos to bestia, czego nie trzeba nikomu wyjaśniać, ale w razie gdybyście zapomnieli, to przypominamy.

Jak coś to nie chodzi o zagrywki na Rifcie.

Ocelote z przekazem do nowych fanów G2

Nie będziemy oceniać, po prostu przetłumaczymy, w razie gdybyś ktoś z was nie znał angielskiego.

Nowo pozyskani fani, którzy denerwują się po porażkach G2, zasługują na moje przeprosiny. Od następnego meczu Rekkles będzie grał tylko Kai’Są, żebyście na pewno zostali z nami na dłużej – wcale nie powiedział Ocelote.

Ten jeden kolega…

Każdy ma przynajmniej jednego kumpla, do którego pasuje poniższy wpis.

Dzień dobrych pomysłów

Niech ulti Skye kosztuje dodatkowo tylko cztery punkty – zaproponował w komentarzach reprezentant Heretics, Auni „AvovA” Chahade. Ciężko nie przyklasnąć.

Fot. Album „Esportowi Dżentelmeni 2021”

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze