Jankos zbanowany na Twitchu. Polak nie w więzieniu, a tylko na dołku

16.02.2021, 18:48:38

Dlaczego dobre chłopaki muszą patrzeć na świat zza krat? Tych, którzy martwią się, że Marcin „Jankos” Jankowski nie będzie cieszyć ich codziennymi transmisjami, od razu uspokajamy. Ban Polaka na Twitchu obowiązuje tylko przez najbliższe dwadzieścia cztery godziny. Nie więzienie, a dołek.

Jankos i ban na Twitchu

Kto jak kto, ale my czujemy się zobowiązani do poinformowania was o losach Twitchowego kanału Jankosa. Polak bowiem jest stałym bywalcem nagłówków naszej kultowej już serii “ESPORTÓWKA”, w której często przytaczamy fragmenty i wypowiedzi z jego transmisji. Jutro czeka nas jednak mała pauza.

Ile potrwa ban Jankosa?

Jankos otrzymał bowiem blokadę na swoim kanale, a ci, którzy aktualnie chcą go odwiedzić, są odsyłani do wehikułu czasu. Początkowo nie wiedzieliśmy, jak długo będzie obowiązywać kara Polaka, jednak ten błyskawicznie wyjaśnił sprawę.

Za dwadzieścia cztery godziny znów zasiądziemy, jak do telenoweli, aby oglądać właśnie tę transmisję. Wszyscy zgromadzimy się w tym miejscu, aby znów śledzić poczynania Polaka. 

A za co tak naprawdę Jankos otrzymał głośną blokadę? Oficjalnych informacji nie ma, a sam zainteresowany przemilczał sprawę. Może to i lepiej? Choć dociekliwa społeczność wspomina o przypadkowym pokazaniu ludzkich narządów przy przeczesywaniu

Fot. Yicun Liu/Riot Games

Tagi:
Ban Jankos Twitch
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze