Jamppi testowany przez Team Liquid

24.02.2021, 13:28:23

Wszystko wskazuje na to, że pierwsza roszada w dywizji VALORANTA Team Liquid w końcu stanie się faktem. Informacje o potencjalnym angażu Eliasa „Jamppiego” Olkkonena jako pierwszy podał George Geddes z Daily Esports, a jak udało się ustalić naszej redakcji, młody Fin rzeczywiście trenuje od kilku dni wspólnie z formacją Adila „ScreaMa” Benrlitoma.

Temat zmian w Liquid pojawił się już na przełomie 2020 i 2021 roku, kiedy to wiarygodne źródła donosiły o testach Jakoba „JUGiego” Hansena. Ostatecznie Duńczyk nie został jednak zaangażowany w projekt europejskiej piątki i pozostał przy Counter-Strike’u, a TL podeszło do nowego sezonu bez roszad kadrowych.

Początkowo wydawało się to nawet niezłą decyzją, zwłaszcza w obliczu przyzwoitej dyspozycji podczas turnieju RedBull Home Grounds, gdzie Liquid dotarło do finału imprezy. Schody rozpoczęły się jednak w kwalifikacjach VCT, gdzie TL przegrało 0:2 z FunPlus Phoenix, a co gorsza przewróciło się również w potyczce z Alliance.

Dziś wydaje się praktycznie przesądzone, że z zespołem pożegna się Adam „ec1s” Eccles. 20-latek mocno zaznaczył swoją obecność na scenie jeszcze zanim roster fish123 został podpisany przez Liquid, ale od momentu dołączenia do organizacji ewidentnie przygasł.

Źródła donoszą, że zamiast ec1sa na serwerze pojawiał się w ubiegłym tygodniu jegomość o tajemniczym nicku, co sugeruje oczywiście angaż dla Jamppiego. Fin ma zostać nowym podstawowym snajperem TL i pomóc swojej nowej ekipie już podczas trzecich otwartych kwalifikacji VALORANT Champions Tour.

Skład Team Liquid powinien niebawem wyglądać w następujący sposób: 

  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • James „Kryptix” Affleck
  • Dom „soulcas” Sulcas
  • Elias „Jamppi” Olkkonen
  • Connor „Sliggy” Blomfield (trener)

Fot. DreamHack / Stephanie Lindgren

Tagi:
ec1s Jamppi Team Liquid VALORANT Champions Tour
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze