Jak zostać profesjonalnym graczem Fortnite? Dwóch 17-latków wkrótce wyda książkę

Jak zostać profesjonalnym graczem Fortnite? Dwóch 17-latków wkrótce wyda książkę

27.09.2021, 15:04:21

Macie ochotę na porządną lekturę w tematyce esportowej? Takiej prawdopodobnie dziś wam nie przedstawiamy. Jeżeli jednak jesteście aspirującymi graczami Fortnite i marzycie o profesjonalnej karierze, książka, którą wydają MrSavage i Benjyfishy będzie dla was.

Jak zdobyć fortunę i w wieku 17 lat operować milionowymi stawkami? I to wszystko dzięki cukierkowej grze komputerowej? Wydaje się, że to ścieżka nielicznych, wyjątkowych osób. Dwójka nastoletnich graczy Fortnite postanowiła jednak podzielić się swoimi doświadczeniami z szersza publiką. I już wkrótce wypuści książkę.

Połączenie tych dwóch chłopaków nie jest przypadkowe. Benjyfishy i MrSavage tworza duet od naprawdę dawna. Wspólnie rozbawiają miliony użytkowników, którzy śledza ich na platformie Twitch. Ich współpraca nie pozostaje jednak tylko w sferze rozrywkowej, bowiem w 2019 para ta zdobyła awans na mistrzostwa świata Fortnite.

Teraz nastolatkowie spróbują opakować swoje doświadczenia w jedną książkę i wyciągnąć z tego esencję – jak zostać profesjonalnym graczem Fortnite? Za produkcję dzieła odpowiedzialny będzie Johnny Troset Andersen, natomiast sama książka ma ukazać się jeszcze w tym roku, pod koniec listopada. Produkcja została zatytułowana “Build It Like”.

Fot. Epic Games

Tagi:
Benjyfishy Fortnite MrSavage
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze