Jak świętować, to pijąc piwo z buta – ESPORTÓWKA

22.11.2020, 00:05:11

To widok dobrze znany z transmisji z australijskich turniejów. Nic więc dziwnego, że i Chad „SPUNJ” Burchill podczas obioru nagrody analityka roku postanowił napić się piwa wprost ze swojego buta. Co jeszcze w dzisiejszej ESPORTÓWCE?

I zacznijmy właśnie od tego, co SPUNJ zrobił podczas transmisji z The Esports Awards!

Piwo z buta

My podczas obecnej edycji gali mogliśmy świętować nagrodę specjalną dla Michała Słowińskiego, a Burchill cieszył się wyróżnieniem za najlepszego analityka roku. Tak doskonała okazja wymagała szczególnej celebracji. SPUNJ poszedł więc drogą, którą znamy z turniejów w Australii. Picie piwa z buta to coś, co jest tam codziennością. Zobaczcie, co podczas transmisji zrobił były zawodnik CS-a:

Nuda? To się prześpię

Z kolei Aleksib podczas transmisji postanowił sobie zrobić drzemkę. NAFFLY z Teamu Liquid skomentował to krótko: Granie w CS-a w Ameryce Północnej. Aż taka nuda?

Riczi Maszynka to maszyna

Zawodnik AVEZ pokazał w półfinale ESL Mistrzostw Polski duże umiejętności, zaskakując wielu kibiców i rywali. Nic więc dziwnego, że jego gra spowodowała stworzenie wielu memów, a także dyskusji wśród społeczności. A oto jeden z nich:

Wisła tłumaczy CS-a kibicom piłkarskim

W ramach tego samego turnieju, Wisła Kraków postanowiła wytłumaczyć swoim piłkarskim kibicom, o co w tym esporcie chodzi. Przy okazji półfinału ESL Mistrzostw Polski przygotowała specjalne wideo, które tłumaczyło drogę sekcji CS:GO do tego etapu rozgrywek. To się chwali!

Ocelote kucharz!

A jeśli to poranna publikacja, to być może na koniec dobrą inspiracją na śniadanie będzie dla Was to, co przygotował ocelote. Danie, które nie wygląda zbyt smakowicie, ale kto wie – być możę smakuje lepiej? Zobaczcie sami. Smacznego!

Fot. The Esports Awards

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze