Jak poradzi sobie Astralis i Vitality po zmianach w składzie? Rusza DreamHack Masters Spring

Jak poradzi sobie Astralis i Vitality po zmianach w składzie? Rusza DreamHack Masters Spring

29.04.2021, 12:41:26

Już dziś po południu rozpocznie się prawdziwy maraton w ramach DreamHack Masters Spring. Rywalizacja na najwyższym szczeblu zapowiada się niezwykle emocjonująco, wszak po raz pierwszy będziemy mieli okazję zobaczyć Astralis bez dev1ce’a, czy Vitality bez RpK-a. W stawce między innymi cała pierwsza siódemka światowego rankingu. Chyba nie trzeba namawiać?

Na serwerze po kilku dniach przerwy zamelduje się dziś między innymi najlepsza formacja globu, Gambit Esports. Formacja z regionu CIS w starciu BO1 podejmie Fiend, więc należy oczekiwać dość łatwej przeprawy. Podobny scenariusz kreuje się na horyzoncie dla Heroic, które na dzień dobry stanie w szranki z brazylijskim kolektywem paiN.

Oczy wszystkich bez cienia wątpliwości zwrócone będą jednak w stronę Astralis, które rozpocznie nowy rozdział w historii swojej organizacji. Duński skład, który kilka dni temu opuścił Nicolai „dev1ce” Reedtz, nie sprowadził jeszcze żadnego zastępstwa i korzystać będzie z usług Lucasa „Bubzkjiego” Andersena. Premierowym rywalem Skandynawów będzie Extra Salt.

Ze szczególną ciekawością będziemy się przyglądać również spotkaniom z udziałem Vitality, w którym zadebiutuje Jayson „Kyojin” Nguyen Van. Wybrane starcia w ramach DreamHack Masters Spring będziecie mogli oglądać wraz z polskim komentarzem na kanale ESL Polska.

Fot. Astralis

Tagi:
Astralis DreamHack Masters Spring Gambit Vitality
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze