Jak nie wczoraj, to dziś. K1ck na kolejnym przystanku przed finałem EU Masters
League of Legends
Newsy
POLSKI ESPORT

Jak nie wczoraj, to dziś. K1ck na kolejnym przystanku przed finałem EU Masters

07.05.2020, 12:03:06

Nie tak to miało wyglądać. Dziś chcieliśmy planować już imprezę po zwycięskich półfinałach EU Masters w wykonaniu polskich drużyn, a tymczasem wciąż czekamy na rozstrzygnięcie ostatniego ćwierćfinału. Miejmy tylko nadzieję, że problemy z serwerami się nie powtórzą, a K1ck wykona kolejny krok ku wielkiemu finałowi.

– Niestety ciężarówka utknęła nam na jakimś moście i musimy wywieźć francuzów z EU Masters jutro. A tak serio – czekaliśmy prawie półtora godziny, niestety nie udało się rozwiązać problemów technicznych z serwerami – pisał tuż po przełożeniu spotkania z GamersOrigin trener K1ck eSports Club Paweł “delord” Szabla.

K1CK ma za sobą niełatwą przeprawę. Przeprawę, która aż prosi się o jej kontynuację. Od Play-Inów przez fazę grupową do play-offów. A może do półfinału lub jeszcze dalej? Mimo niewielkich problemów i przegranego tie-breaka o rozstawienie – triumf K1CK nad GamersOrigin nie jest niemożliwy. Reprezentanci portugalskiej organizacji szable mają już naostrzone” – pisaliśmy przed planowanym na wczoraj ćwierćfinale. Podtrzymujemy stanowisko i dodamy tylko, że Zygmuntów na kartach historii naszego kraju zapisało się już wielu, jednak Zygmunciak prowadzący Polaków do wielkiego triumfu będzie czymś nowym.

Rodzima formacja w międzyczasie zdążyła już poznać potencjalnego przeciwnika w półfinale EU Masters. Przy pomyślnych wiatrach dziś, miejmy nadzieję punktualnie o godzinie 19:00, już wkrótce będziemy świadkami rewanżu za walkę w grupie. Movistar Riders pokonało już K1ck dwukrotnie, ale seria to nie BO1, więc tu w grę wchodzi margines błędu. Choć mamy nadzieję, że Matislaw i spółka pójdą w ślady AGO ROGUE i skończą z przeciwnikiem jeszcze przed emisją “Milionerów”.

Powtarzaliśmy tę frazę już milion razy, ale nie zaszkodzi dodać jeszcze jednego. Polski finał zbliża się nieubłaganie, więc wszyscy zgodnie wspierajmy K1ck – czy to przez zmienianie zdjęć profilowych na Twitterze, czy głośny doping przed monitorem. Zbiórka bojówki dziś kilka chwil przed 19:00 na oficjalnym kanale Polsat Games.

Fot. K1CK eSports Club

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze