Jak mógłby wyglądać skład Illuminar na IEM Katowice?

12.01.2021, 19:39:37

Nieuczesana, Śledziu, Nero, Overpow i Ortis – tak w obecnej sytuacji mógłby wyglądać skład Illuminar na zbliżający się IEM Katowice. Wiemy jednak, że organizacja nie utrzyma go bez większości skład, który go wywalczył. Mimo to wyselekcjonowaliśmy solidną piątkę i podaliśmy twarde dowody, dlaczego miałaby ona prawo bytu na CS-owej scenie.

Wojciech “Ortis” Bąk – snajper

Dlaczego snajper? Proste – każdy skład potrzebuje swojego pashyBicepsa, a u Ortisa forma mutant nie od dziś. Wygrywałby każde spotkanie dla swojej ekipy jeszcze na etapie przywitania z przeciwnikiem. Jeden solidny ścisk dłoni i cyk, po rywalu.

Karolina “Nieuczesana” Brodnicka – IGL

W takim gronie tylko silna, kobieca ręka da radę wszystko poukładać, nie ma bata. Ktoś powie, że jak ona ma ułożyć skład, skoro nawet włosów od lat nie może. Trafna uwaga. Ale powiedzmy sobie szczerze – w 2 tygodnie odchowała fajnego Pimpka, a w 2 miesiące nie ogarnęłaby czterech? Poza tym ma swoją stronę na lolpedii, więc esportowe podłoże jest i to niemałe.

Remigiusz “Overpow” Pusch – bottom fragger

Overpow nie byłby od strzelania, ale od przekazywania własnego doświadczenia. Tego przez lata uzbierał mnóstwo, a z jego inicjatywy wyszłoby wskrzeszenie legendarnego Teamu SKAŁA. Z taką nazwą skład byłby nie do ruszenia.

Andrzej “Śledziu” Śledź – support

Głos Pomorza, ojciec z krwi i kości, przyjaciel branży. No jak nie wziąć go do składu? Na bootcamp przywiezie hawajską dla każdego, a w trakcie gry ogarnie jeszcze profesjonalny komentarz całego wydarzenia. Walczyłby na pozycji wspierającego, bo jest tak pocieszny, że nie odmówiłby pomocy nikomu. Po prostu.

Dominik “Nero” Dąbrowski – grający trener

Stał u boku szefostwa z THOSE GUYS w VALORANCIE, więc przygotowanie drużyny na jakiś IEM w Katowicach nie stanowiłoby dla niego problemu. Co prawda wróżba jest słaba, bo ostatnio jeden grający trener mający wiele wspólnego z polskimi realiami stracił robotę wraz z całym składem. Ale nie on. Nero każdy mecz zakończy na czele tabeli, obok Nieuczesanej. 

Mikołaj „rekd” Bryła – trener

Powiecie, że po znajomości, bo kiedyś składał dla nas artykuły. My wam na to – i co z tego? To nasza wizja składu i możemy wsadzić do niego każdego. Poza tym nazwisko Mikołaja idealnie komponuje się z wcześniej wspomnianym Teamem SKAŁA. Lepszego trenera nie znajdziecie.

Wojciech „Tabasko” Kruza – sub

Nowe Miasto Lubawskie, mówi wam to coś? Nam też nie, ale ponoć Wojtek zajął kiedyś trzecie miejsce na LAN-ie w tej miejscowości, a drużyna potrzebuje zmiennika, bo nigdy nie wiadomo. Śledziu może akurat przewijać awaryjną pieluchę albo Nieuczesana myśleć nad założeniem szewczyka.

Paulina „Shini” Gorczyńska – maskotka

Każda zgrana ekipa potrzebuje kogoś, kto w trudnych chwilach będzie zagrzewać ją do walki. Shini swoje w cosplaye potrafi, więc jak najbardziej pasuje do tej roboty. A dopingowanie swoich to takie Just Dance, tylko bez komputera, także problemów raczej nie będzie. 8-osobowy roster, tego jeszcze w Polsce nie grali.

Solidny materiał na awans do głównego turnieju. Okrutne przepisy przekreśliły jednak ich szanse na samym starcie.

Fot. Illuminar Gaming

Tagi:
Andrzej Śledź Illuminar Gaming Nero nieuczesana Ortis overpow
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze