Jak dostać skrzynki Major CS:GO 2021? [PORADNIK]

23.10.2021, 11:51:13

Major CS:GO 2021 tuż-tuż, zatem większość z was – skoro już trafiliście w to miejsce – zastanawia się zapewne, jak dostać skrzynki pamiątkowe. Kiedyś wystarczyło połączyć swoje konta Steam i Twitch, a następnie oddać się emocjom, oglądając zmagania na żywo. Teraz nie jest to już tak proste, ale postaramy się rozwiać wszystkie wasze wątpliwości.

Przez dwa lata Majorowych trochę się zapominało, co? To całkiem normalne, w końcu rewolucja w kontekście systemu zdobywania skrzynek z pamiątkami na Majorze nadeszła na krótko przed pandemiczną przerwą. Ten poradnik przeprowadzi was jednak przez wszystkie etapy, które należy pokonać, aby na koniec Majora cieszyć się klasycznymi pamiątkami.

Po pierwsze – trzeba zapłacić. Tak, nie ma już beztroskiego siedzenia na transmisjach za pośrednictwem kilkudziesięciu kont ku zwiększeniu swoich szans. Przemiana gry w tryb darmowy sprawiła, że podtrzymanie starej tradycji zniszczyłoby rynek pamiątek, których byłoby po prostu zbyt wiele. Gigantyczne liczby na transmisjach nie były tego warte. Powiecie – skok na kasę, teraz Valve chce nas na wszystkim naciągnąć. No i niestety nie jest tak, jak zapewne część z was myśli. W końcu macie darmową grę, a za możliwość zdobycia pamiątek płacicie, jednak przy dobrych wiatrach inwestycja może się wam zwrócić.

No dobra, ale ile płacimy i za co – zapytacie. Już spieszymy wam z pomocą. Podstawowa wersja Viewer Passa, który jest niezbędny do, aby dostać skrzynki, kosztuje 39,29zł. To właśnie ona umożliwia nam dostęp do Pick’em Challenge, który będzie w całej sprawie kluczowy. To właśnie za typowanie poszczególnych etapów Majora będziemy otrzymywać tokeny, które później można zamienić na pamiątki. W najlepszej sytuacji zdobędziemy aż trzy skrzynki.

Ale to przy podstawowej wersji Viewer Passa. Istnieje bowiem możliwość zakupu jego ulepszonej wersji za 70,99zł. Wtedy z góry otrzymujemy gwarancję trzech tokenów, a drugie tyle będziemy zdobywać poprzez wspomniany Pick’em Challenge. Trochę tego jest, a to dopiero pierwszy krok. Spokojnie, to także ten najbardziej skomplikowany. Teraz będzie z górki.

Aby móc cieszyć się z odebrania skrzynek, wciąż musimy jednak oglądać Majora. Ale to chyba dobrze, prawda? Przynajmniej część tradycji została zachowana. Najlepiej zrobić to za pośrednictwem serwisu Twitch.tv. Tam na oficjalnej transmisji PGL oraz tej prowadzonej na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego dołączymy do pamiątkowego szaleństwa. Warunkiem korzystania z tej opcji jest zalogowanie się we wspomnianym serwisie i połączenia konta ze Steamem.

Ci, którzy niechętnie korzystają z Twitcha, mogą natomiast śledzić zmagania najlepszych na świecie poprzez GOTV, które znajdziemy bezpośrednio w grze. Ostatnią i najmniej popularną z opcji jest Steam.tv. Tam również musimy oglądać mecze po wcześniejszym zalogowaniu.

Fot. Valve

Tagi:
PGL skrzynki Major CS:GO 2021
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najbardziej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Janek
Janek
1 miesiąc temu

Nie wiem czy nie wprowadzasz w błąd, nie jestem pewny czy trzeba oglądać mecze… Czy nie wystarczą same tokeny?