Ja nie jestem Silv4n – ESPORTÓWKA

29.01.2021, 01:40:03

Kolejna osobistość wypiera się swojej prawdziwej tożsamości. Tym razem na orędzie zdecydował się, przynajmniej tak nam się wydaje, Mikołaj „Silv4n” Sinacki. A co poza tym w ESPORTÓWCE? Między innymi opis genialnej synergii pomiędzy Jarosławem „pashą” Jarząbkowskim i Mateuszem „PAGO” Pągowskim oraz rozejm pomiędzy Pawłem „byalim” Bielińskim i Michałem „MICHEM” Müllerem.

TheFakeSilv4n

Będziemy z państwem zupełnie szczerzy – na podstawie zamieszczonego przez Packmiko Esports & Influencers nagrania nie jesteśmy w stanie rzetelnie określić, czy wypowiadający się w orędziu osobnik to w istocie Mikołaj „Silv4n” Sinacki, czy też nie. Widoczny na nagraniu jegomość wypiera się, stosując tak zwany Gambit Pogorzelskiego, ale ocenę pozostawiamy ekspertom rodem z League of Legends.

Hajimmy opuścił Pompa Team. Ale wrócił po pięciu minutach

W ostatnich minutach nowego vloga Pompy wstrzymaliśmy oddech, a nasze plecy zalał pot, ale na szczęście stres nie trwał długo. Hajimmy opuścił chłopaków z drużyny na bootcampie tylko po to, żeby zareklamować GBS i dodać do produkcji dramaturgii.

Sorry za spoiler.

Top 10 rozejmów w historii Polski

Nie była to wojna stuletnia i bardzo nas to cieszy. Mamy nadzieję, że więcej nikt nikomu nie podwędzi kredek i nie będzie skarżypytą. Inaczej trzeba będzie chyba zastosować karnego jeżyka. Innej opcji nie widzimy.

Top 10 naturalnych synergii w polskim esporcie

Nawet nie będziemy się tutaj rozpisywać. Apelujemy po prostu: KubiK, analizuj.

Fot. Packmiko Esports & Influencers

 

Tagi:
byali EMERITOS BANDITOS MICHU PAGO pashaBiceps SAJU Silv4n
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze