Ja, moi przyjaciele i Jankos – ESPORTÓWKA

13.01.2021, 01:32:38

Jankos wyklęty. ocelote nie ma go już na swojej liście przyjaciół, o ile w ogóle Polak kiedykolwiek się tam znajdował. Wpisowe to ponoć wygrane Worldsy i puchar w gablocie. W takim razie nasuwa się jedno – znajomość Marcina i Carlosa wisi na włosku. Zapraszamy na ESPORTÓWKĘ!

Jankos wyklęty, ocelote nietknięty

Nie tak dawno ocelote wspominał, że JESZCZE nie wyrzuca Jankosa z drużyny. Już wtedy się martwiliśmy, a wczoraj otrzymaliśmy kolejny, niepokojący znak. Przyjaźni nie ma, o ile kiedykolwiek była. To tylko potwierdza przysłowie, że z rodziną wygląda się dobrze tylko na zdjęciach. Z rodziną G2 oczywiście.

Gracze z RiGCZ-em

Pewnie zastanawiacie się, jak można zapracować sobie na tak zaszczytne wyróżnienie. Otóż nie jest to jakoś szczególnie trudne – wystarczyło nie dręczyć rywali tym przeklętym AUG-iem. Ukłony w stronę FalleNa, Stewiego, tarika, bymasa i innych. Niech rozum i godność człowieka pozostaną z wami na kolejny rok.

Czego tak naprawde chcą gracze CS-a?

Globalnej elity, dziesiątego poziomy na FACEIT, a może akcji, które będzie można wspominać całe życie? Nic bardziej mylnego. Prawdziwi gracze CS-a chcą… tańców z Fortnite w swojej ukochanej strzelance. Całe szczęście Valve w porę zainterweniowało, zanim ta plaga się rozniosła.

Duńska ofensywa

Był Magisk, jest i dupreeh, a to przecież wciąż nie koniec duńskiego natarcia w tegorocznym zestawieniu HLTV. Obecność Rasmussena w czołowej dwudziestce nie powinna dziwić nikogo. Pomijając nieszczęsny 2016 rok, w zaszczytnym gronie znajdował się on nieprzerwanie od 2013. Tym razem znalazł się na dziewiątej lokacie.

Nieślubne dziecko JaCkza i Ronaldinho

Przystojny Królik Bugs? Może w świecie kreskówek. W rzeczywistości z tej nietypowej fuzji zrodził się Jackzinho – najnowszy nabytek Fnatic. W drużynie zwolnił się wakat, po tym, jak flusha zrezygnował z gry, a szwedzka scena nie ma zbyt wiele do zaoferowania, więc padło na niego. A tak całkiem poważnie – to kawał talentu i dobrze pokierowany wkrótce może ścinać łby najlepszym na świecie.

Ex na plaży? Raczej fnx na plaży

Ulubiony program wszystkich miłośników Wojtka Goli czy kogo tam jeszcze. Teraz odważnie puka jednak do serc miłośników Counter-Strike’a. W brazylijskiej odsłonie kultowej serii ma bowiem wystąpić dwukrotny zwycięzca Majora – fnx. Dla udziału w programie miałby porzucić drużynę, w której aktualnie gra. Cóż, powiemy tylko, że to w jego wyjątkowym, fnxowym stylu.

Fot. Ocelote

Tagi:
dupreeh fnx G2 Esports Jackzinho Jankos ocelote
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze