Izako Boars łata luki w składzie kobiecej dywizji. Młoda piątym elementem zespołu
CS:GO
KOBIETY W ESPORCIE
Newsy
POLSKI ESPORT

Izako Boars łata luki w składzie kobiecej dywizji. Młoda piątym elementem zespołu

15.02.2020, 17:48:00

Nieco ponad dwa tygodnie po odsunięciu od składu Izako Boars Ladies Pauliny „pavlli” Bucholc organizacja Piotra „Izaka” Skowyrskiego na nowo skompletowała swoją kobiecę dywizję CS:GO. Piątym elementem formacji została była zawodniczka 40in90, Michalina „Młoda” Chudzińska, która w ostatnich dniach występowała z dziewczynami w roli zmienniczki. 

Ostatni sezon w wykonaniu reprezentantek Izako Boars był daleki od ideału. Zawodniczki przywdziewające barwy organizacji od września ubiegłego roku nie odnotowały tak naprawdę żadnego znaczącego sukcesu. Największym rozczarowaniem był z pewnością występ w ESL Mistrzostwach Kobiet, gdzie Aleksandra „Olczix” Pawlak i jej koleżanki nie zdołały awansować na LAN-owe finały w katowickiej ESL Arenie. 

Jeszcze przed startem rozgrywek ESL Womens Open Spring 2020 zawodniczki Izako Boars zdecydowały się na pierwszą w swej historii roszadę kadrową. Od zespołu odsunięta została Paulina „pavlla” Bucholc, która stanowiła o sile formacji od samego początku jej istnienia, a nawet wcześniej, gdy współtworzyła trzon Invicta Gaming.

Moment odejścia trzonu drużyny jest zawsze ciężki, ale z przyczyn komunikacyjnych musiałyśmy dokonać zmian w składzie. Paulina jest niesamowicie uzdolnioną zawodniczką, która z pewnością znajdzie miejsce w przyszłościowej drużynie – mówiła nam dwa tygodnie temu Kamila „firingirl” Kopij.

Tymczasowym zastępstwem została Michalina „Młoda” Chudzińska, o której usłyszeliśmy szerzej jesienią ubiegłego roku, gdy w 40in90 zastąpiła Agnieszkę „pasie” Olejnik. Pod banderą zespołu weteranek dotarła aż do półfinału ESMK. 

Dobre występy w ESL Womens Open Spring i ogólny progres zespołu zaowocowały stałym angażem w Izako Boars. – Bardzo dziękuję za otrzymanie szansy oraz zaufanie mojej osobie. Dołożę wszelkich starań, aby uczynić tę drużynę jeszcze bardziej wartościową, jeszcze bardziej pozytywną, jeszcze bardziej MOCARNĄ! – pisała Chudzińska na swoim profilu w mediach społecznościowych. 

Aktualny skład Izako Boars Ladies:

  • Wiktoria „Wiki” Bęczkowska
  • Aleksandra „Olczix” Pawlak
  • Angelika „Angelka” Kozłowska
  • Kamila „firingirl” Kopij
  • Michalina „Młoda” Chudzińska

Fot. Sandra „frida” Wojnowska

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze