Izako Boars zmierzy się z x-kom AGO w środowym hicie PLE

Izako Boars zmierzy się z x-kom AGO w środowym hicie PLE

06.10.2021, 09:08:57

Jak co środę czas rozpocząć maraton zmagań w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Już na start dostaniemy starcie pomiędzy x-kom AGO oraz Izako Boars, które na papierze zapowiada nam pradziwy hit, a później przeniesiemy się do potyczki HONORIS z ekipą SKILLSTARS.PRO oraz meczu Tarczyński Protein Team i PGE Turów Zgorzelec. 

Reprezentanci x-kom AGO obecnego sezonu Polskiej Ligi Esportowej nie mogą zaliczyć do szczególnie udanych. Po dwóch kolejkach „Jastrzębie” mają na swoim koncie zaledwie dwa punkty, co jest pokłosiem porażek z MAD DOG’S PACT oraz HONORIS. W zupełnie innej sytuacji jest z kolei Izako Boars, dzisiejszy rywal formacji dowodzonej przez Damiana „Furlana” Kisłowskiego. Paweł „byali” Bieliński i spółka okupują w tej chwili najwyższą lokatę po zwycięstwach z Team ESCA Gaming oraz PGE Turów Zgorzelec.

O ile pierwsze dzisiejsze starcie zapowiada się względnie wyrównanie, o tyle jednoznacznego faworyta ma druga środowa potyczka. HONORIS jest w tym sezonie niesamowicie groźnym zespołem, co udowodnili w potyczkach z x-kom AGO oraz M1 EDEN. Wiktor „TaZ” Wojtas i jego kompani co prawda w obu starciach stracili jedną mapę, jednak w obu przypadkach na koniec nie mieliśmy wielkich wątpliwości co do tego, kto powinien zgarnąć triumf.

Środę zwieńczy mecz pomiędzy Tarczyński Protein Team oraz PGE Turów Zgorzelec. Dla obu ekip będzie to niesamowicie ważne spotkanie, gdyż mówimy o zespołach, które toczą poniekąd bezpośredni wyścig o fazę pucharową PGE Dywizji Mistrzowskiej. Delikatnym faworytem wydaje się piątka dowodzona przez Karola „repo” Cybulskiego, ale TPT udowodniło już, że kiedy tylko złapie dobre momentum, potrafi zaskoczyć.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach Polskiej Ligi Esportowej: 

  • 13:00 – x-kom AGO vs. Izako Boars
  • 16:00 – HONORIS vs. SKILSTARS.PRO
  • 19:00 – PGE Turów Zgorzelec vs. Tarczyński Protein Team

Wszystkie mecze w ramach PLE możecie śledzić na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Polska Liga Esportowa

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze