Izako Boars w walce o powrót na fotel lidera PLE

Izako Boars w walce o powrót na fotel lidera PLE

21.10.2021, 13:35:02

O ile wczoraj fotel lidera Polskiej Ligi Esportowej został przejęty przez zawodników HONORIS, o tyle już dziś na tron postara się wrócić Izako Boars. Ekipa Pawła „byaliego” Bielińskiego kontynuuje serię dobrych występów po odwołaniu zmian w składzie, a ich dzisiejszy rywal podchodzi do starcia z pozycji ogromnego underdoga. 

Wczorajsza rywalizacja w ramach piątej kolejki PGE Dywizji Mistrzowskiej rozpoczęła potyczka pomiędzy MAD DOG’S PACT oraz SKILLSTARS.PRO. Kami „Sobol” Sobolewski i spółka byli niekwestionowanym faworytem w potyczce z aktualną czerwoną latarnią tabeli, jednak pomimo wyniku 2:0 trzeba przyznać, że Michał „OKOLICIOUZ” Głowaty i spółka potrafili stawić opór i wykorzystać momenty lepszej gry.

Później również nie uświadczyliśmy wielkich zaskoczeń. HONORIS pomimo delikatnych kłopotów udowodniło swoją wyższość nad Illuminar Gaming, a na koniec dnia Team ESCA Gaming uporał się bez większych kłopotów z Tarczyński Protein Team.

Dziś również możemy być świadkami dość jednostronnych spotkań. Odświeżone x-kom AGO, które po zmianach kadrowych awansowało do ESL Pro League, postara się poczynić kolejny krok w stronę odrobienia punktów w fazie zasadniczej PLE. Po drugiej stronie barykady znajdzie się PGE Turów Zgorzelec, które z uwagi na sytuację z odwołanym wypożyczeniem dwóch zawodników może być delikatnie zbite z tropu.

Kolejkę domknie za to potyczka Izako Boars oraz M1 EDEN. Podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego są w tym sezonie PLE prawdziwymi tytanami i ciężko wyobrazić sobie scenariusz, w którym nie wygrywają swojego meczu i nie wracają na fotel lidera.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach PGE Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej: 

  • 16:00 – x-kom AGO vs. PGE Turów Zgorzelec
  • 19:00 – M1 EDEN vs. Izako Boars

Wszystkie mecze w ramach Polskiej Ligi Esportowej możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. FACEIT / Joe Stephens

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze