Dziki i Jastrzębie zaczynają grę o mistrzostwo. Na start – mecz polsko-polski

Dziki i Jastrzębie zaczynają grę o mistrzostwo. Na start – mecz polsko-polski

26.04.2021, 11:41:53

Do walki o play-offy Spring Sweet Spring stają dziś dwie drużyny z Polski. Jedna z nich na pewno rozpocznie zresztą rozgrywki od zwycięstwa. Inauguracja zmagań przewidziała bowiem krajowe derby w wykonaniu Izako Boars oraz x-kom AGO.

Awansem Izako Boars do głównego etapu Spring Sweet Spring zakończyła się faza szwajcarska etapu regionalnego. Awansem zresztą wyjątkowym, bo wywalczonym z Bartoszem “Hyperem” Wolnym w głównym składzie. Dziki w nietypowej współpracy ze swoim trenerem rozegrały pięć meczów. Trzy z nich kończyły triumfem. 

Do zmagań organizatorzy zaprosili ponadto x-kom AGO, wobec czego o potencjalne zwycięstwo powalczą dwie formacje znad Wisły. Co ciekawe – już w spotkaniu inauguracyjnym będziemy świadkami polsko-polskiej konfrontacji. Jastrzębie staną bowiem w szranki z Dzikami, walcząc o idealny start.

To jednak nie koniec polskich akcentów w zmaganiach. W grze obserwować będziemy bowiem MAD Lions z Filipem “tudsoNem” Tudevem, a także Jakubem “kubenem” Gurczyńskim na stanowisku trenera. Lwy zmierzą się dziś z EPG Family, a więc byłym składem Winstrike Teamu. Wyzwanie to co do zasady nie będzie więc łatwe.

Dzisiejsze mecze Polaków w Spring Sweet Spring:

  • 15:00 – x-kom AGO vs. Izako Boars – BO3 – TRANSMISJA
  • 15:00 – MAD Lions vs. EPG Family – BO3 – TRANSMISJA

W głównym etapie Spring Sweet Spring udział bierze szesnaście zespołów, drogę po trofeum rozpoczynając od etapu szwajcarskiego. Osiem najlepszych ekip pierwszej rundy trafi do play-offów. 

Stawka walki jest niemała. Oprócz pieniędzy gwarantowanych za poszczególne zwycięstwa w puli nagród znajduje się 40 tysięcy dolarów i awans na LAN Sweet LAN. Mistrz zgarnia wszystko.

Fot. x-kom AGO
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze