Koniec rozstań. Izako Boars przedłuża kontrakty z trzema graczami i trenerem

10.01.2021, 16:40:09

Izako Boars przedłużyło kontrakty z czterema dotychczasowymi członkami zespołu Counter-Strike: Global Offensive. W gronie tym znajduje się tercet zawodników oraz trener.

Noworoczne zawirowania na krajowej scenie CS:GO nie ominęły również Izako Boars. Na początku roku organizacja poinformowała o rozstaniu z Piotrem “avisem” Świerzyną. Wczoraj potwierdziły się natomiast doniesienia naszej redakcji związane z odejściem Konrada “EXUSA” Jeńczenia.

Na tym skończył się jednak rozbiór zeszłorocznej kadry. Włodarze klubu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali bowiem o przedłużeniu kontraktów z pozostałymi zawodnikami, a także szkoleniowcem sekcji. Tym samym sekcję wciąż reprezentować będą Mateusz “TOAO” Zawistowski, Kamil “siuhy” Szkaradek oraz Hubert “szejn” Światły. Pieczę nad graczami ponownie sprawować będzie natomiast Bartosz “Hyper” Wolny.

O ile TOAO współtworzy Dziki od października 2019 roku, szejn i siuhy dołączyli do projektu sygnowanego twarzą Piotra „izaka” Skowyrskiego podczas marcowej przebudowy składu. Hyper z marką związany jest natomiast od roku 2018.

Szkaradek oficjalnie zrezygnował więc z transferu do Wisły All in! Games Kraków. Przypomnijmy, że to właśnie siuhy testowany był przez Białą Gwiazdę, by przejąć obowiązki przesuniętego na ławkę rezerwowych Wiktora “mynia” Kruka.

Kto wypełni lukę po avisie i EXUSIE? Według naszej redakcji na miejscu snajpera wkrótce ogłoszony zostanie Daniel “STOMP” Płomiński. Razem z nim formację zasili prawdopodobnie Michał “mono” Gabszewicz. Duet znany m.in. z Illuminar Gaming rozpoczął poszukiwania nowej ekipy tuż po rozpadzie międzynarodowej drużyny Valhalla.

Prawdopodobny skład Izako Boars: 

  • Mateusz “TOAO” Zawistowski
  • Kamil “siuhy” Szkaradek
  • Hubert “szejn” Światły
  • Daniel “STOMP” Płomińsk
  • Michał “mono” Gabszewicz
  • Bartosz “Hyper” Wolny – trener

Przebieg zmian w polskich drużynach Counter-Strike: Global Offensive śledzić możecie w przygotowanym specjalnie na gorący okres transferowy Szuflowym Skarbie Kibica.

Fot. Polska Liga Esportowa
Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze