Izako Boars podejmie ex-IHG w walce o lanowy finał Polskiej Ligi Esportowej

Izako Boars podejmie ex-IHG w walce o lanowy finał Polskiej Ligi Esportowej

29.05.2021, 13:38:46

Wczoraj z rywalizacją w ramach LAN-owych finałów Polskiej Ligi Esportowej pożegnało się HONORIS, a dziś czeka nas starcie mające wyłonić drugiego finalistę imprezy. Czy Izako Boars będzie w stanie przeciwstawić się freestyle’owi prezentowanemu przez Dominika „GruBego” Świderskiego i spółkę? O tym przekonamy się już wieczorem. 

LAN-owe finały PLE rozpoczął niezwykle zacięty bój pomiędzy Izako Boars oraz MAD DOG’S PACT. Grad emocji, jaki Mateusz „TOAO” Zawistowski i spółka dostarczyli kibicom, nie wystarczył jednak do pokonania obrońców tytułu. Po trzymapowej serii Kacper „darko” Ściera i jego kompani po raz trzeci z rzędu znaleźli się w wielkim finale PGE Dywizji Mistrzowskiej.

O ile dla Izako Boars oznaczało to jedynie spadek do drabinki przegranych, o tyle dużo boleśniejsze skutki porażki odczuło HONORIS, które przegrywając z byłymi graczami Illuminar Gaming pożegnali się z całym turniejem. Wiktor „TaZ” Wojtas i jego kompani nie byli w stanie postawić oporu przeciwnikowi, który grał jak z nut i koronował to wszystko genialnymi akcjami indywidualnymi jak choćby wybitny ace Dominika „GruBego” Świderskiego.

Dziś wspierane przez Miłosza „mhLa” Knasiaka ex-IHG stanie w szranki z Izako Boars o awans do wielkiego finału imprezy. Faworytem, z uwagi na bardziej ułożoną grę, wydaje się piątka dowodzona przez TOAO, jednak nie można zapomnieć, że podopieczni Bartosza „Hypera” Wolnego również przeszli przez sporo problemów. Jedno jest pewne – krzyków nie powinno zabraknać!

Harmonogram dzisiejszych spotkań w ramach finałów PLE:

  • 18:00 – Izako Boars vs. ex-IHG

Spotkanie pomiędzy IB oraz ex-IHG możecie oglądać na oficjalnych kanałach Polsat Games.

Fot. Kinguin Polska / Jeremi Śpiewak

Tagi:
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze